Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Oyun nereye gidiyor ?

sirius gibi milletin itemi dahi olmayan sw de 6 dk da draki bitirenler ?

chaos kxperleri ve ucan kacanlar

report edildigi halde ıslem gormeyen sahışlar

yapılan guncellemeler ve alınan güncellemeler
    eslant slotlarının çöp edilmesi 5 saat evil kesiyoruz 1 raptor iyi gününde ise atıyor

yeni sw lere oldukca ilgisiz adminler ? admınler geziyor denilicek adım gibi eminim sirius istenilen sw sine girin ve slotları gezın skeletonlar half trol ler cogu slotta kxp mevcut maradon slotlarında bile ben artık video almayı bıraktım cunku alıp 30 dk render yukleme vs ugraşiyorum adam ban yedıkden sonra 15 dk da bir daha giriyor

Bir güncelleme geliyor solo gezenler oyuna resmen minnet duyuyor ondan sonra 3 yayıncı agladı diye geri adım atıyorsunuz şayet dediginiz gibi ise yayıncı ve yapımcı arası irtibat problemi varsa bu 3 yayıncının aglamasından bile daha vasat bir durum suan tum ko forumlarında şirketinize olan his nefret duygusuna dönmüş durumda oyuncuların %70 i dün yaptığıniz fanteziden zarar gördü bu olay ya rollback ile düzelir ya anket açarsınız fazla degil bu durum devam ederse 2 ay sonra sw ler o eski birleştirilen sunuculara donecek bu oyuncuların büyük cogunluğunun dilinde olan bir durum ve bu oyuna gelir getiren kitle yayıncılar değil bizim gibi oyunu eskiden severek oynuyan kitle idi.

iyi forumlar umarım yapılan yanlışdan geri adım atarsınız.
    Last edited by sta_Qsx8wrDF; 03-07-2019 at 12:08 PM.

Junior Member
    jr yi yazmayı unutmusum bile bug dolu party gozukmuyor yada ıcerı gırıyon 40 sn de kaybettin diye atıyor

Junior Member
    burdaki gm DERDİ JR DİR BAGDIR COSPTUR DEGİL kardeşim yayıncı olmus hepsi adamlar admin yapıyo sw baksın diye adamlar yayın acıp bizi feyk hesap acın takip edin diyor herkes yoldunda aş 15 jr girdiysem 4 dirrek attı 3 görünmez geri kalanıda malum adam oynadıgım hic bir oyunda daha yeni bişe gelipte geri gittigini görmedim (knayt haric)

adamlar çiftlik kurmuş reis gönder patch geri al patch

Junior Member
    Quote Originally Posted by zazaemre81181 View Post
    adamlar çiftlik kurmuş reis gönder patch geri al patch
    bariz bir şekilde insanları aptal yerine koyuyorlar şahsım adına uzunca süreler aptalmışım yeni yeni gözlerim açıldı farklı şeylere yönelicem sonucda zevkini alabilecegin onlarda benzer oyun mevcut

Oyunda yayıncı ve zengin keko var geri kalan istenmiyor hepsi bu.

Junior Member
    dıkkat ettigim tek bir şey benden sonra acılan konulara dahi mod vs cevap vermiş su konuya bir yetkiliden cevap yok..
    bir bilgi aldım arkadasımdan vega 4 dk 30 sn de draki bitirmişler
    sevgili yönetim insanları saf yerine koymayın artık

Junior Member
    Suan gördüğüm üzere her konuda isyan var 1 tane gm yorumu görmedim Kesin çay kahve sigara içip "unuturlarrrrr 2 güne boşveeerr" demiyorlarsa bişey bilmiyom

Banned
    Ses etmeyelim belki unuturlar...

Junior Member
    Quote Originally Posted by hyhyhyhyhy View Post
    Suan gördüğüm üzere her konuda isyan var 1 tane gm yorumu görmedim Kesin çay kahve sigara içip "unuturlarrrrr 2 güne boşveeerr" demiyorlarsa bişey bilmiyom
    valla acılan cogu sw de oynadım cok şeyler oldu town ıcınde olup 5 lı ıle keserlerken bıle sabrettım sonra 1 bıraktım kac senedır yoktum herkes duzeldı vs dedı geldık ama bır halt degısmemıs anladıgım kadarı ıle boşa gelmişsiz