Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DaddyIsHome View Post
    Undy'den geçtim. Ama red pot kaldırılmadan ben CZ ye tekrar çıkmıyorum arkadaşım. Ben de biliyordum depolayabilirdim ancak daha bir gece önceki yayında asla stok yapılmaması gerektiğini, mağduriyet yaşanabileceğini söyleyip aksine stok YAPMAYANLARA ciddi mağduriyet yaşatıldı.
    Aynı şekilde itemleri vs yaktım sırf bu yüzden şu saatten sonra CZ adım atmayacağım. Ayrıca discord kanalında yayında söyledikleri "asla stok yapılmaması gerektiğini" söylediklerini belirttim bu yüzden discorddan ban yedim ama bakıyorsun ki canlı yayında ağlayıp pvp öneren küfür eden hakaret eden adamlara bir yaptırım uygulanmamak ile birlikte bir de onlara boyun eğilmiş durumda. Son serverım oldu bu Vega. ilk defa dedim ki cidden userin yanındalar bu sefer ama yine yanılmışız

Güzel yazmışsın hacı

Quote Originally Posted by harra66 View Post
    Güzel yazmışsın hacı
    Teşekkürler.
    Haklarımız görevlerimizi yerine getirdikçe artar.

Senior Member
    Oyuna getirilen her guncelleme parayla alakali olarak gelmiyor mantik olarak quest itemleri ve mytril gorevinin gelmesinin amaci pk alanlarina daha fazla player cekmek und sc yi bilmem ama red potun kalkmasi nttgame icin zarar niteliginde olmasina ragmen oyun icin esitlik adina kaldirdilar und sc nin kalkmasi pek koymaz nttgame icin und sc almayan 2000sc alcak sonucta. Oyun ici para trafiginin degismemesi adina suan icin und scler non trade edilmedi kanimca. Kisa olarak ozetlersek nttgame gelen guncellemeleri normal olarak birilerinin gelir kaynaginin onunu kesmek amaciyla degil oyun icin dengeler icin getiriyor. Buda gelir kaynagi haline getirenler için pek hos bir durum olmuyor acikcasi. İtiraz edenlerin cogu degil hepsi cebinden para verip o itemleri alan vatandaslardir. Hepsinin savunmasida belli zaten ben o kadar para verdim simdi gorevlerle alinabilcek mi ben bosuna para mi verdim benim zararimi kim karsilayacak. Acaba ne zannediyordu bu parayla satin alan arkadaslar sonsuza kadar birtek onlarda olcakti o itemler yada parasi olanlardami olcakti bu itemlerin hepsi. Tamamen sacma bence kaldirilmasi vs. Para veren arkadaslar egolarini tatmin edemeyecekler ve parayla satin aldiklari oyun ici gucte en onlerde olma cabalari ellerinden alinmis olcakti. Benim kanaatimce gorevlerin geri gelmesi ve krowazinda oyuna eklenmesi yonunde gerci krowazlarida gelir kaynagi haline getircekler birsey degismicek.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Şu yazılan yazıya verilen emeğe saygı duymak lazım.Haklı bir isyan olmuş Yalnız 2-3 yayıncının ağlamasından önemli değildir

Emeğine yazık be abi, ipleyip cevap bile vermeyecekler

Senior Member
    yazıklar olsun batırdılar oyunu getir götür milet ile dalga getiler 1-2 yayıncının azına bakıyolar.....

Quote Originally Posted by _Perfect_Lord_ View Post
    Şu yazılan yazıya verilen emeğe saygı duymak lazım.Haklı bir isyan olmuş Yalnız 2-3 yayıncının ağlamasından önemli değildir
    Eyw Hocam önemli olan farkedilip bir yere varması..

Quote Originally Posted by hea_srhnCjvd View Post
    Emeğine yazık be abi, ipleyip cevap bile vermeyecekler
    Eyvallah ; elimden geldiğince herkese yönelik değerlendirip , genel kitleye hitaben;insanların hislerine yönelik konuşmaya ,
    tercüman olmaya çalıştım..Umarım anlatabilmişimdir ve kaile alınır.
    Haklarımız görevlerimizi yerine getirdikçe artar.

Junior Member
    Hocam elinize kolunuza sağlık, çok iyi bir değerlendirme olmuş anca bu kadar iyi anlatılabilirdi bu durum. Umarım kaile alınır ve gereken yapılır. Umarım bi farkındalık yaratılır. O scleri kaldırmakla başlanabilir. Sonrasında herhangi bir telafi etkinliği yapılabilir.. Bakalım görecez neler olacak..

Junior Member
    Bu kadar üzüldüğüne yazık kardeşim kendini buralarda harcama, Knight Online adaletsiz, paranın döndüğü, müşteri memnuniyetinden çok paranın önemli olduğu bir oyundur bu baya yıldır aynıydı hep de aynı olacak gibi yani güncellemeleri çok takmayın.