Page 1 of 44 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 433
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar

Eslant Günlük Görevleri Hakkında [Altar-Sirius-Vega]

Merhaba arkadaşlar,

6 Mart tarihli sunucu bakımında yapımcı tarafından aktif edilen Hill ve Lily NPC'leri tekrar kapatılmıştır.

CSW güncellemesinde olduğu gibi gelecek olan bazı içeriklerin sunucu için erken olduğunu, bu yeni sunuculara gelecek içeriklerin, açılacak haritaların ve aktif edilecek etkinliklerin daha geç, daha kademeli olarak gelmesini istemekteyiz.

Bazı içeriklerin planlanan tarihler dışında oyuna eklenmesi ve aktif edilmesi, yapımcı firma tarafından habersiz bir şekilde yapılmaktadır.Gecikmeli de olsa CSW'nin oyuna eklenmesi ve sonradan üzerinde değişiklikler yapılarak tekrar eklenmesi gibi eylemler bizim yaptığımız baskılar sonrasında ortaya çıkmakta ve getirilen güncellemeler geri alınmaktadır.

Ronark Land haritasının canlanması için yaptığımız değişikliklerden sonra böyle bir içeriğin bu kadar kısa bir sürede oyuna eklenmesi, sizlerinde takdir edebileceği gibi mantıklı değildir.

Görevin tekrar aktif edileceği süreç şu an için belirsiz olmakla birlikte tarihin olabildiğince geç olması için taleplerimizi yapımcı firmaya bildirdik.
    Oyuncularımız tarafından bildirilen ve bazı sınıflarda seçilenden farklı parçaları atması gibi hatalar giderildikten sonra bizim planladığımız şekliyle bu görevin Krowaz gibi bir içerikle beraber getirilmesini ön görmekteyiz.

Amacımız oyunun her haritasında aktifliğin devam etmesi, belli başlı saatlere ve haritalara bağlı kalmamasıdır. Getirilecek içeriklerin olabildiğince geç gelmesini istemekteki asıl amacımız budur. Ayrıca Ronark Land haritasını olabildiğince canlı tutmak için planladığımız değişiklikler, yaratıklarda yapılan eşya düşme değişiklikleriyle sınırlı değil ve devamı gelecektir.

Son olarak yayınlarında izleyici kitlesini korsan sunuculara yönlendirme/teşvik etme gibi hareketlerde bulunan kişilere yapılacak incelemeler sonrasında gerekli bulunduğu takdirde hesapları ve twitch kanalları askıya alınacaktır.

Unutulmaması gereken bir başka nokta ise tamamıyla yayın ve marka hakları tarafımıza ait olan Knight Online oyununda bu tür davranışlara izin verilmeyeceği ve gerekli durumlarda yasal süreçlerin ilgili kişilerce başlatılacağını tekrardan bildiriririz.

Keyifli Oyunlar!

NTT Game||Knight Online Ekibi

Banned
    hangi sektörde veya hangi platformda olursa olsun, bu gibi bir durumda yapımcı ve yayıncı firmaların iletişim eksikliği tek kelime ile başarısızlıktır.

yapımcı firma bizden habersiz iş yapıyor diyorsunuz, özrünüz kabahatinizden büyük.

yine işin sonunda kazanan bu streamerlar oldu ya, o konuya hiç girmiyorum. Sadece elinde bu armorlardan olupta dün bunları ucuzdan streamerlara kaptıran arkadaşlar adına üzüldüm.

ayrıca, bu yapılan açıklamada samimi iseniz, son bakımın hemen sonrasına rollback atarsınız, anca böyle geri kazanırsınız oyuncuların güvenini.

edit: konu 3 saatte 30 sayfayı buldu. mitril görevine güvenip, elindeki eşyaları yakanlar, satanlar, atanlar, kıranlar vb. için (yani yeni serverlardaki oyuncuların %90'ı için) ne gibi bir çözüm üreteceksiniz, bekliyoruz.

çözüm istiyoruz çözüm, 2 soruya cevap verip geçmek için açmadınız umarım konuyu.

*** aşağıdaki görüntüler, konu içindeki diğer sayfalardan alıntıdır, buraya koyayım burda da bulunsun.
    Last edited by Khenarth; 03-07-2019 at 12:57 PM.

Ama oyuncular olabildiğince geç değil, Böyle para verilmeyen kolay şeyler istiyor?
    Bu oyunun amacı PK atıp NP kasmak mı? değil mi? Madem öyle ise bırakın tamamlayalım üstümüzü çıkıp kasalım np mizi, Ha değil ise ben yanlış biliyom.

Oylama yapın bakalım kim ne istiyor, Anket oluşturun?

Yapımcı ve yayıncı unutmayın bu lafı, Oyuncu yoksa sizde olmazsınız, oyuncuların sesine kulak verin...
    Last edited by DARKTALON; 03-07-2019 at 11:02 AM.

Junior Member
    Abi yazıklar olsun ya.

Katılıyorum iyi ki kaldırıldı. Yoksa yapılan cz güncellemesinin hiçbir anlamı kalmayacaktı.

Sayın Khenarth dün diskordda bir kullanıcı bu npc için sitem etti neden geldi farm ve pk bitecek diye
    Siz de ona şu cevabı verdiniz

"Farm slotlarına bakıyorum da tüm slotlar dolu bunun bir zararı olmadı" diye

12 saatte ne değişti sizin açınızdan
    Fikrinizi değiştiren ne oldu?

Junior Member
    Size yazıklar olsun 2 3 yayıncının ağzına kaldınız.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ntt güzel isler yapıyor diyordum . Çok kısa sürdü

Senior Member
    Normalde diğer GM lere göre daha güvenilir ve net buldugum biri olarak bu sefer sana inanmıyorum ve yalan söylediğini düşünüyorum Khenarth. Bunu düşünmek için yeteri kadar sebebim oldugun konusunda hak vereceğini tahmin ediyorum. Çünkü normal şartlarda sen böyle bir saçma güncellemeyle ilgili durumla ilgili bilgilendirmeyi daha erken yapardın. CSW olayında oldugu gibi. Akşam gerçekleşen yayınlardan sonra bu olayın olması akabinde PWNAGE in pazarı bana etik gözükmedi. Kesinlikle yalan söylediğini düşünüyorum. Güvenimizi kaybettiniz. İyi çalışmalar

Junior Member
    Arkadaşlar şimdi siz bu yenilikleri getirdiğiniz için setlerini yakanmı dersiniz,ucuzdan satanmi dersiniz zekilik yapip hepsini sanki aglayip aglayip bir anda gece ucuzdan toplayanmı dersiniz bir çok olay oldu 2tane taş alip vendordan set parcasi alanmi dersiniz 2si çantasında kalanmi ne olacak bu işler

Page 1 of 44 12311 ... LastLast