Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation SOLD ACCOUNT - IP MATCH hatası yardım lütfen.

Türkçesi satılan hesap fakat ne alınan bir hesap söz konusu, ne satılan bir hesap söz konusu, ne satılan bir karaktere yardım söz konusu, nede oyun içi karakter satımıyla alakalı bir muhabbet tarafımca söz konusu değildir.
    Destan serverinde aynı internet ıp adresi üzerinden 3 ayrı bilgisayarım ve 3 ayrı karakterim mevcuttur ve 3 karakterde tarafımca 2018 yılı içerisinde tarafımca açılmıştır ve karakterlerin hepsi 35-40 lvl aralığındadır.35 lvl karakteri kim satın alır ki ? Açıldığı günden beri e-posta ve şifresi aynıdır ve 1 defa bile değişmemiştir.Açıldığı günden beri her ay düzenli olarak premium ihtiyacından dolayı cash yüklenmiştir.Her ay biraz daha iyi olabilmek için para ödemesi yaptım.Bugüne kadar destan serverinde aktif olarak pazar amaçlı kullanılmıştır.Pazar halinde beklerken oyundan attı ve tekrar girdiğimde bu hatayı aldım.Hiçbir karakter alım satımına karışmamıştır.Karakter alım satımını bırakın hiçbir illegal durum söz konusu değildir.Başka insanlarla küfür tehdit vb. durum söz konusu değildir.Hem çalıştığımdan dolayı hemde öğrenci olmamdan dolayı günün belirli saatlerinde vakit ayırabiliyorum , bugüne kadar verdiğim emeklerin hepsi biranda yok oldu.
    Knıght Online Ban Politikasına uygun olan , oyunun kurallarına aykırı bir durumum söz konusu ise gereğini yapın fakat, böyle bir durum olması imkansızdır.Böyle bir durum başına gelen varmı acaba , gerekli yardım için ticket attım fakat sabırsızlığımdan dolayı konu açmak istedim.Yardımcı olabilecek varmı , herhangi bir fikri olan varmı , yetkili bir gm yardımcı olabilirmi acaba ?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    geçmiş olsun,
    Size bu konuda sadece müşteri hizmetleri yardımcı olabilir, biletinin cevaplanmasını beklemekten başka çaren yok. Umarım olay bahsettiğin gibidir ve gereken yapılır.

Junior Member
    Teşekkür ederim.Evet yardım için ticket attım.Başka birşey olması söz konusu değil.

Tags for this Thread