Results 1 to 10 of 10

Exclamation Bahçe Farmı BF ye Taşınsın

Günlük questten önce bahçe farmın bfye taşınması gerekiyor . Bahçede 7/24 farm yapıyolar servera giren taşın haddi hesabı yok
    servera nekadar çok item girerse server okadar çabuk çöker bu konuda hem fikirsek bfye taşıyın abi dark fragment olarak atmasın...

Senior Member
    Herkesin de ayrı bir isteği var

Banned
    Yeni konu açmayı da mı kapattı bunlar? Yeni konu açılmıyor galiba?

Senior Member
    ÇOK HAKlisin bahçe farmi yapanlarin içinde kxxpta var. arti ego bahçede veya madende bug var. diye konusuyorlar. onu geçtim vegada sinirsiz fragment satiyorlar. her köşede fragment taşlari çok aşiri taş var

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    bf taşınması demek krowazların utc nin ve holy setlerin gelmesi demek.

ya kardeşim oyunda degişiklikler yapabiliyorlar isteseler utc holy gelmedende bfyi açabilirler ki zamanında bf dark fragment atmıyordu bf haritasında

Senior Member
    Abi farm bitti diye ağlıyorlardı ama farm yaparken de kendilerinden hariç kimseleri slota sokmuyorlardı. Bahçe'de ki yaratıklara kesinlikle bir düzenleme gelmeli ya daha açık alanda atmalı bu yaratıkları yada atmamalı bu kadar dar alanı haliyle savunmak çok kolay oluyor kendilerinden başka kimseyi sokmuyorlar

Senior Member
    güncelll sw yi bitirdiler sinirsiz fragment satiliyor vegada bilginize

Senior Member
    Quote Originally Posted by sanyertore View Post
    güncelll sw yi bitirdiler sinirsiz fragment satiliyor vegada bilginize
    vegada her pislik var inanırım vegaya geçmeyi düşünüyodum vazgeçtim altarda char aldım şimdi tekrar bi kontrol edecem sw leri ama vegada herşey var diyolar çok şikayet var orda onuda geçtim bi yayıncının agzına bakıpta çok şeyler olabilecek bi ergen toplulugu var

Senior Member
    Kesinlikle katılıyorum en azından fragment miktarı biraz sınırlandırılmış olur hergün binlerce fragment yağıyor servere.+1 high classlar olmuş 800k