Results 1 to 8 of 8

Thread: Etik değil !

Senior Member

Etik değil !

Ne güzel oyunu oyun yapmıştınız Sırf 2 yayıncının üzüntüsünü dile getirdiği için böyle bir adım atmanız doğru değil.
    Evet onlar yayıncı ama izleyicilerinden kaçının oyuna başlama potansiyeli var ?
    Biliyorum ki onlar elindekileri satınca geri getireceksiniz.

Herkes doğru değinmiş helal olsun bu oyunu iki kişi binlerce kişi oynuyor

Banned
    TLcilere özel ego tatmin destek hattımızı şikayet için arayınız...

Junior Member
    ülkedeki siyası rejimin oyuna yansıması gibi birşey ülkede 1 kişi konuyşuyor oyunda 2 tane yayıncı

Senior Member iVibe's Avatar
    Yakarsa dünyayı garipler yakar yaz bunu nttgameeee

Senior Member
    Farm slotları açısından beleş mhtrial görevi hakkaten rezil bir durumdu.Yani bunu getiriyosanızda cz de farm yapmak isteyen arkadaşlara da bi uğraş vermeniz lazım her saniyede pk atılmıyor ki arkadaş.Ayrıca bowla zaten giremiyoruz malum şahıslara el atma konusunda 0.Ama diğerleri kimsenin umrunda değil.Sanırım burada da dünyanın klasik kuralı geçerli bir avuç organize olmuş insanın sözü bir yığın birbirinden bihaber insanın sözünden her zaman öndedir.

Senior Member
    Nttgameye inanıyorum 2 tane yayıncının değil onbinlerce kullanıcının hakkını önemseyecektir.

2 yayinci degil 10binlerce oyuncu isyan etti tekil 3 5 kisinin niye kalkti demesi solo fsrmcilari cagristiriyor. Clanlar da ortak kasa var ve bu shellerle oyuncularina coin dagitiyor bu premiumdan itemine esya dizilmesi icin destek olusturuyor. Bu yuzden insanlarin emekle kastigi itemi bedavadan cikarmak zorundaydilar. Siz tabi 2 3 laleyi izleyip onlarin sesi saniyorsunuz yanlisiniz var. Biraz genel dusunun 2 farm yeri var bahce ve mtrl.