Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58
    Senior Member

Günlük questin kaldırılmasından memnun musunuz

Madem böyle 2 3 yayıncı charımı satarım diyip bazı seyleri değiştirebiliyor. Güncellemenin kaldırılmasındna memnun olmayan herkesi konuya katılıma davet ediyorum. Buyrun arkadaşlar. Kaldırılan günlük quest geri gelmezse oyunu bırakacak kaç kişiyiz bakalım?

Senior Member
    15 gün daha switch prem var sonrasında bronze dan başka pre almam oyun benim için bitti.

Banned
    Kendi adıma mitril ya da 70 silahı alıp almamaktan değil ama NTT ekibinin 3-5 kişinin serzenişiyle iş yapmasından dolayı kendilerine zerre güvenim kalmamıştır. Güvenmediğim bir oyuna da ne zaman ne para harcamak isterim açıkçası. Bu adamlar, bu zihniyet yarın bir gün yine birilerinin lafıyla beni zarara sokacak pek çok keyfi değişiklik yapabilirler çünkü. Özetle bu yapılan iş geri alınmadıkça kendi adıma NTT KO oynamaya devam etmeyeceğim.

Junior Member
    aynen benim gibi müşteriyi kaçırdılar onlar kaybeder bende bırakıyorum

Konu şu madem geldi iyi veya kötü , arkasında durucaksın . Bakın bakalım o yayıncılarmı etkili userlermi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Güncelleme vb. bunlar yönetim ekibinin belirlediği şeyler. Iyi veya kötü biz oyunculardan bundan memnuniyetimizi veya memnuniyetsizliğimizi açıklarız.
    Burada mesele güncelleme değil. Mesele 2 3 tane yayıncının onbinlerce oyuncuya tercih edilmesi. 2 3 tane yayıncının onbinlerce insandan üstün tutulması, kayırılması.
    Özgün kararlarla ve özgür iradeyle bir şeyler yapmalı oyun
    Illa birine bir şey sorcaksanız oyunculara sorun tek derdi cebini doldurmaya çalışanlara değil.

Junior Member
    Katıldım ++ pre bitene kadar jr fln girip onları satıp gidicem

oyuna daha kuruş para vermem , bunlar yarın oyunu kapatıyoruz da derler. gidişat hiç iyi değil.
    Resmen dalga geçiyorlar. Pwnage levo şu bu yüzünden bizi neden bu kadar ezerler anlamış değilim.
    Pwnage pazardan mythrilleri toplamış pazarını da yapıyor oh tertemiz. valla helal olsun şu can denen adamı izleyenler var

Quote Originally Posted by llFearLessCowaRD View Post
    oyuna daha kuruş para vermem , bunlar yarın oyunu kapatıyoruz da derler. gidişat hiç iyi değil.
    Resmen dalga geçiyorlar. Pwnage levo şu bu yüzünden bizi neden bu kadar ezerler anlamış değilim.
    Pwnage pazardan mythrilleri toplamış pazarını da yapıyor oh tertemiz. valla helal olsun şu can denen adamı izleyenler var
    Zaten şunu anlamış değilim daily çıkardılar bu ağlak ucuzdan topladı bütün mitrilleri şimdi satıyor daha önceden manestede oldu jamadarlar kaldırılmadan önce bankasında jamadar doluydu bune şimdi kimin arkasını tutuyo bu şirket

5 günlük pre var bende bırakıyorum