Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58
    Banned
    Quote Originally Posted by KOHES3 View Post
    Bu iş ekonomide de böyledir, insanların yönetime güveni kalmayınca, o para birimi değer kaybeder, nttgame güveni kaybedince parayı da kaybedecek. Kimse güvencesi olmayan bir işe para yatırmak istemez, dün bazılarımız silahlarını sattı, bazılarımız yenisi gelecek diye upgrade deneyip yaktı. Şimdi neyle para kazanacağız? Silahsız zırhsız kaldık, o npc yi oraya koyduğunda yenisini vereceğim diye taahhüt ediyorsun, sonra erken karar vermişim vaz geçtim diyorsun. Böyle bir şey olamaz, yönetimin verdiği yanlış kararın cezasını kullanıcı çekmemeli. Herkes verdiği zararı karşılamakla yükümlüdür. Umarım birden fazla alma bugı vardı, o nedenle kapattık, düzeltip tekrar açıyoruz derler ve güveni tekrar kazanırlar.
    İşin bir de o boyutu var evet. Silahlarını zırhlarını ucuza satan ya da upgrade deneyip yakanlar ne olacak? GM'ler daha ne kadar ölü taklidi yapacaklar bakalım. Incık cıncık konulara mesaj üstüne mesaj atmayı biliyorsunuz da şimdi neden herkes sus pus? Ortalık yatışsın, insanlar biraz soğusun diye mi bekliyorsunuz aklınızca?

Junior Member
    ilk defa cz çıkmak için heveslenmiştim en son cz e 2011 di sanırım edanada 75 lwl asasımla cıkıyordum tekrar cz yolları gözüktü diye heveslendim fakat hüsrana uğradık dc prem duruyordu aktıf etmemıstım dc preyi satıcam ve jr den jr e 10 gun daha takılırım oyunuda jr den jr e oynar bırıktırırım zevkıne kırdırırım sadece benden bu kadar 2 3 tane zırlak oyuna para gözüyle bakan çakallar mutlu olsun onların derdi cz bitti değil gelir kapıları kapandı ve ezik tipler oldugu ıcın oyuna milyarlar veremeyecek insanlar nasıl olurda onlara yakın seviyeye gelebilir düşüncesindeler. alın 3 aya 2000 kısıye oynar serverlar cz bıttı dıyenlerde rahat rtahat farmını kasar orda parasını kazanır.farmını rahat yapcakları için player olmayan sw de cz onlara göre bitmez

Banned
    bu yazanların hepsi gerçekten bırakır inşallah artık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Çok büyük bir hata olarak görüyorum. Bu bahsettiğiniz yayın yapan oyuncular gerçekten oyuncu olsalar şikayet etmezler memnun kalıp atacağı pk ya bakar. Ama adamlar para basayım sağlam olayım tek atayım dersinde bu oyunculuk değil. Nttgame de bunların ağzına bakıyorsa eğer oyun bitmiştir. Adamların parasını önemsiyorsa 5000-10000 lirasına bakıyorsa ayıp ediyor kolay yoldan reklam olarak görüyorsa hata ediyor. O adamın bir maliyeti varsa benimde emeğim zamanım var alternatif maliyeti var sevdiklerimi erteleyip oyuna girmişliğim var. Tek başıma party araya araya kastığım emek var. En yakın zaman da nttgame hatasından dönmezse oyun benim için biter. Bir daha dönememek üzere biter.

herkes tepki gösterip konu açsın , yönetime olan güvenimiz gerçekten kalmadı....

Junior Member
    Böyle saçmalık olmaz. Can denen adamın pazarı şu anda mithyrl dolu. Bu oyuna para yatırmak yok daha. Ben verecem bu adamlar czde klan klan farm yapıp anlaşıp kazanacaklar. Yok öyle dünya. Bu oyun dün yeniden başlamıştı, bugün bitti nokta.

Junior Member UnknownMember's Avatar
    Race
    Karus
    Arkadaşlar burada istediğimiz kadar birbirimizi gaza getirmemizin bir faydası yok! Adı geçen yayıncıları bu zamana kadar ne izledim ne de duydum. Tanımıyorum, bilmiyorum açıkçası. Koskoca kanallarda büyük umutlarla başlayan diziler bile belli bir reytingi tutturamayınca final kararı alıyorsa, bizler de bu ve benzeri yayıncıları takip etmeyip, izlemeyeceğiz. Çözüm bu kadar basit. Ülkecek en büyük sorunumuz bu bence. Rahatsız olduğumuz her duruma, her olaya ağız dolusu tepkiler söylüyoruz, yeri geliyor sövüyoruz ama tekrar tekrar uyguluyoruz. Sorun burada da değil mi sizce?
    Biz ki, zamanı tırnak içine alıp yaşadık...

Senior Member
    Şuraya biri gelip çok memnun oldum. İyiki bunlar oldu desin. Ben gece aldıgım mytrilleri sabah satarak 4 gb kara geçmeme ragmen yapılanın yanlış oldugunu düşünüyorum acilen düzeltilmeli.

Uzun süre sonra oyundaki ilk önemli ve güzel gelişmeydi onu da mafyalara harcadılar yok ettiler. TLciler güçlü mafyalar daha da güçlenecek, güçsüz güçsüz kalmaya devam edecek. EEE madem yöneticiler oyun yapımcısı böyle olmasını istiyor biz de mafyalara kastığımızı öpücük/selam/dua karşılığı verir czye çıkmayız, bronz preyle yürürüz. Yesinler birbirini 32 vs 32.
    Bilinsin ki bunlar %20 ya var ya yok. Ama serverı bitiren de diğer %80in oyunu bırakmasıdır. Sonra ne olur biz yeni sw isteriz, mafyalar istemez. Bir süre sonra yeni sw gelir mafyalar zarar eder . . . Bu devran böyle devam eder.

Yapımcı ve Nttgamein şunu anlaması umuyorum : SÜREKLİ REKLAM VERİP YENİ SERVERDA GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ KİTLE BU YAYINCI/MAFYA/CLAN TAYFA DEĞİL, BİZİZ. Geldik, gördük, bir şey değişmemiş yine gideceğiz a-ko'ya b-ko'ya veya c-ko'ya, Burası da streamerKO, mafyaKO, TLKO olmuş.

Yayıncıya en ufak şey söylemek de suç tüm platformlarda. Oyunun ekran yüzü ne tblcilerdir ne eski trenciler ne de r2r2'ciler.
    3-5 tatlı, oyuncunun dilinden anlayan, iletişim kurmasını bilen insanı koydunuz işte resmi kanala, seviyoruz onları neyinize yetmedi, bize yetiyordu.
    Last edited by AquiLaNi; 03-07-2019 at 08:03 AM.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Memnun olan 100 de 5 anca vardir