Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Yayıncı küfürleri

Dün yayını izlerken bu arkadaş adına ben utandım. Daha önce beraber çalıştıgı arkadaşlara ana avrat sövdü, küfürler etti. Açıkça PVP reklamı yaptı kullandıgı macro tbl ler ile ünlü domenico isimli arkadaş gelin PVP de oynayalım diye açıklamalarda bulundu. Dün çok saçma buldugum bu arkadaşların tüm söylemleri haklıymış. Benim terbiyem tanımadıgım insanlara forumlarda hakaret etmeye müsaade etmez. Fakat şu anki GM ekibi şu hareketiyle oyunu bitirmiştir. NTTGAME e duyulan güven bitmiştir. En önemlisi tren çarlarıyla ünlü herkes tarafından bilinen şu arkadaş ayrıldıktan sonra gayet iyi bir yönetim sergiliyodunuz fakat dün tekrar bu arkadaşın etkisiyle her şeyi berbat ettiniz. Uyandırmak adına çufçuf Can olarak eski oynadıgı serverlarda bilinen arkadaşın inventory sine bi bakın bakalım kaç tane mytril almış. Almadıysa dün gece pazarda ucuz fiyatlardan mytril satanların pazarlarına niye bakıyomuş ? Hayal kırıklıgı .....

Banned
    herkes isyanda ama herkes akşam gidicek boro balroga geri laf cok ıcraat yok bızde. Çinliler oynda lag oluyor diye pubg oynamadı adamlar gıttı oraya server açtı. bızde oyle bır bırlesme olsa pus fıyatıda duser,buglar düzelir. ama suc ve hata bızde kesınlıkle. sız bır ıs buldunuz çok karlı ama ahlaksız o ısı bırakmak ıstermısınız istemessiniz, artık bir dur yeter demedikçe istemezsiniz. ondan dolayı ona buna suc atmayın suclu bızız

Senior Member
    Biz ekip olarak sadece bronze pre çekip jr girip 1 pt kurian olarak geceleri 1-2 sc takılmaya karar verdik itemde dizmiycez oyun güvenilcek durumda değil şu anda yarın oyunu kapatıyoruz derlerse kimse şaşırmaz bu saatten sonra.

Bu oyunun amacı np kasmak mı farm yapıp para kaasmak mı anlamadım açıkcası.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DARKTALON View Post
    Bu oyunun amacı np kasmak mı farm yapıp para kaasmak mı anlamadım açıkcası.
    Hocam oyunun amacı ne bilmiyorum. Fakat GM arkadaşlara küfür edip tehdit edersen oyunu bırakırız dersen istediğine ulaşırsın. En azından dünden sonra böyle gözüküyor benim bakış açımdan.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lastthetaylan View Post
    Hocam oyunun amacı ne bilmiyorum. Fakat GM arkadaşlara küfür edip tehdit edersen oyunu bırakırız dersen istediğine ulaşırsın. En azından dünden sonra böyle gözüküyor benim bakış açımdan.
    yok sizin yapmanız okadar etkili olmaz

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    yok sizin yapmanız okadar etkili olmaz
    Dogru söylüyosun yayın açıp 1-2 k kişiye ulaşıp geçmişinde tren mageler ile farm yapman gerekli.(Buna delil istiyosanız sorun bakalım benim gibi eskiden aynı serverda oynayanlara tüm servera oyunu zehir ediyodu bu çufçuf Can) En önemlisi bak bu çok önemli beraber çalıştıgın arkadaşlara sövücek kadar karaktersiz olman lazım bunlarla istediğine ulaşırsın.

Junior Member
    Gm ikende knight oyuncularına orta parmak göstermişti bu dediğin arkadaş unutma unutturma

Banned
    Twitch yayınların kalitesiz yaparlarsa Nttgame bunlara hayırdır adam gibi küfürsüz yayın yap bir kalite olsun demezse bu olur tepki tepki gerçek oyuncular gelecektir.

Tlci egocular ve Tl kazanma peşinde çeteler olacak iş değil oyuna bunlar zarar veriyor nereye gidiyorlarsa gitsinler.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    sözde e-pin satıcılarının şarlatanları bunlar, akşam o yayını izledim bi kaç ileri gelen clanı toplayıp oyuncuları isyan ettirdiler amaçları npcyi kaldırmaktı ve başardılar fakat onlar için vurgun yeni başlıyordu ne kadar haberi olmayan oyuncu varsa hepsinin elinden eşyaları çektiler ve vurgunu gerçekleştirdiler bu maymunlara göz açtıran gerçek oyun yönetimi artık kendine gelmelidir