Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    NTTGAME oyuncular arasında denge olsun diye und sc ve red potu kaldırdı tamam eyw. oyuncular arasındaki dengeyi düşünüyorsunuz quest görevlerini de getirdikten sonra neden kaldırıyorsunuz. akşamları maks. 4 saat girebiliyorum oyuna her sabah işe gelince foruma girip ziyaret ediyorum ne konuşuluyor ne olup bitiyor diye. sabah sabah quest in kaldırıldığını duydum ya oyun benim için bitti. premium sürem bitince oyunu bırakacağım karakteri de satmadan bırakacam yansın maliyeti masrafı önemli deil. böyle tutarsızlık görmedim ben. premium sürem bitene kadar NTTGAME hatasından dönmezse oyuna kesin olarak grmicem foruma da da göremezsiniz beni artık.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    %110 katılıyorum dayı

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Gene ben yaptım oldu telafi güncellemesi. Dünkü 7.armor görevi çok erken geldi fakat getirilipte kaldırılması daha da komik. Keşke bu durumları önceden görebilseydiniz.
    Belediye sanırım seçimlere yönelik çalışma yapıyor

Junior Member
    saçmalamışsın ntt koskoca şirket bir kaç kişinin ağzıyla mı hareket ediyor? bırakın geçsin istediği oyuna istediğin illegal servera bir de bedava cash veriyorsunuz bu adama yediği kaba ediyor bu oyun o kişi ile mi yaşadı en güzel günlerini?

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rafael89 View Post
    saçmalamışsın ntt koskoca şirket bir kaç kişinin ağzıyla mı hareket ediyor? bırakın geçsin istediği oyuna istediğin illegal servera bir de bedava cash veriyorsunuz bu adama yediği kaba ediyor bu oyun o kişi ile mi yaşadı en güzel günlerini?
    Burada asıl söylemek istediğimiz senin dediğin gibi NTTgame in onların lafıyla hareket etmesi değil NTTgame bilsinki oyuncuların bu yayıncılar ile aynı kafada ve düşüncede değil anlatmak istediğimiz bu.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Nttgame klasikleri cok normal hileyi bitirdik derler 4 dakikada 70 jrsi kazanır adamlar forumlarda duyuyordum ama yoklan öle şey olmaz diordun dün akşam olduğunu gördüm fakat karşı tarafı göremediğim için kimi şikayet edeyim cok eksik bar oyunda tüm canavarları kesmeden devanın cıkmaması gerekiyor mesela. Quest görevini açıyorsan kapamayacaksın kapıyorsanda nedenini tüm oyunculara söylemek zorundasın premium alıp oyunun hala işler olmasını sağlıyoruz kimse premium almasa bu oyun ayakda kalabilirmi ?
    Come on Nttgame

Junior Member
    bu açılan konuya destek vermeyen ve yorum yapan kişilerin olması üzdü beni hadi benim team im var oyunda seninde var anlıyorum ama solo takılan bi kaç ark takılan çalışıp akşam stres atalım die bu oyuna gelen okadar cok adam var ki ko dan alacagını almış yıllardır emek vermiş yapılabilecek herşeyi yapmış okadar cok adam varki ve ortada bir sorun var ve bu soruna git farm yap diyip çözüm üreten dangalaklarda var malesef çözüm alternatif bulmak değil sorunu ortadan kaldırmaktır . Basit bi soru soracagım tüm farm yerleri farmer lar anlaşmalı karus human clanlar ve evinde yada başka binyerde 10 karus 10 human karakteri olup farm yapan ark doldurmuşken farm ptlerini kuran kipritci ark var bide pt ye giriyosun payından kesiliyo bizde harranlıyak gemisini kurtaran kaptan misali herkes bi dümenin başına geçmiş işini götürüyo ama binlerce oyuncusu olan sadece bizim sv de bu kadar farm yeri yetiyomu sizce günlük questin gelmesi çok adil olmuş dünya kadar raptor yaktım 8 yapacam die yaptımda dünya para harcadım bende shellere trinası presi cahs ı herkes yaptı bunu ama adaletli olmak gerekirse günde 2 3 saat girebilen adamlarda pk sını atsın iyi kötü silahını zırhını yapsın normal bi oyuncu buna karşı cıkmaz ama işi gücü para olan para için anasını satacak adamlar da çok özürdiliyorum bi zahmet bıraksın gitsin oyun temizlensin ....

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kenaye View Post
    bu açılan konuya destek vermeyen ve yorum yapan kişilerin olması üzdü beni hadi benim team im var oyunda seninde var anlıyorum ama solo takılan bi kaç ark takılan çalışıp akşam stres atalım die bu oyuna gelen okadar cok adam var ki ko dan alacagını almış yıllardır emek vermiş yapılabilecek herşeyi yapmış okadar cok adam varki ve ortada bir sorun var ve bu soruna git farm yap diyip çözüm üreten dangalaklarda var malesef çözüm alternatif bulmak değil sorunu ortadan kaldırmaktır . Basit bi soru soracagım tüm farm yerleri farmer lar anlaşmalı karus human clanlar ve evinde yada başka binyerde 10 karus 10 human karakteri olup farm yapan ark doldurmuşken farm ptlerini kuran kipritci ark var bide pt ye giriyosun payından kesiliyo bizde harranlıyak gemisini kurtaran kaptan misali herkes bi dümenin başına geçmiş işini götürüyo ama binlerce oyuncusu olan sadece bizim sv de bu kadar farm yeri yetiyomu sizce günlük questin gelmesi çok adil olmuş dünya kadar raptor yaktım 8 yapacam die yaptımda dünya para harcadım bende shellere trinası presi cahs ı herkes yaptı bunu ama adaletli olmak gerekirse günde 2 3 saat girebilen adamlarda pk sını atsın iyi kötü silahını zırhını yapsın normal bi oyuncu buna karşı cıkmaz ama işi gücü para olan para için anasını satacak adamlar da çok özürdiliyorum bi zahmet bıraksın gitsin oyun temizlensin ....
    Teşekkürler vallahi anlatmak istediklerimiz bazı şeyler yorumlarda oluyor eksik kalıyor konu başlığı ama sizin gibi oyuncu dostu olan kişiler sayesinde konu ve anlatılmak istenen olay tamamlanıyor.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Yorumu sildim arkadaş yanlış yönlendirdi beni.
    Last edited by xkikiemrex; 03-07-2019 at 08:17 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    manesi bvb bitirmişti. yeni 3 sunucuyu nttgame bitirdi. cz bu güncellemelerden sonra çeyreğe düşecek. kimse premium bile almayacak. o zaman baştan getirecekler bu güncellemeyi de. iş işten geçince