Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member

JR'ye Tek Amacı Farm Yapmak Olan BP ve Okçuların Girmesi HK.

Elinde ii +7 ve ib +7 olan 7/24 farm ile zaten fazlasıyla gelir elde eden bu arkadaşlara sesleniyorum, JR'leri bari hakedenlere bırakın. Zaten girdiğiniz 10 jrden 1ini 2sini kazanabiliyosunuz, girmeyiverin de millete kaybettirmeyin. Bugün bir jrye denk geldim, bizimki farm parti 2 bp 3 okçu, rakip full pk parti. Hak mı bu adalet mi. Rakip warrior kolunu kaldırıp indiriyor bizim okçularla bpler şiş olup raptorun ucuna saplanıyor zaten direk. Bu kadar aç olmanın lüzumu yok. Gidin farmınızı yapın siz.

Anlaşıldı tamam.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    söylüyorum bir daha girmezler. kusura bakma

Senior Member
    Quote Originally Posted by Precise1HP View Post
    söylüyorum bir daha girmezler. kusura bakma
    Dalganı geçtin alayını ettin. EE ne geçti eline? Sizin gibi gamsız umursamaz ukalalar yüzünden oyun oyun olmaktan çıktı farmvilleye döndü. Oyunun amacı güçlenmek değil farm ile gb kasıp TL elde etmek gelir elde etmek oldu. Eskiden böyle değildi.

Junior Member
    Ne demek jr ye girmeyin ya. Arkadas bu oyunu sadece parasi olanlar mi oynuyor ? Bu bir oyun bunu unutmayin. Adam belki itemini sadece farmla yapmak istiyor, parasi yok ? Biri parayi basip full item yapinca para babasi herseyi parayla almis dersiniz. Bazi arkadaslar emegiyle kasmak isteyince yok suna girmeyin yok buna girmeyin. Birakin millet oyununu oynasin. Su itemlere para gozuyle bakmaktan vazgectigimiz an oyun daha guzel olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KeryFly26 View Post
    Ne demek jr ye girmeyin ya. Arkadas bu oyunu sadece parasi olanlar mi oynuyor ? Bu bir oyun bunu unutmayin. Adam belki itemini sadece farmla yapmak istiyor, parasi yok ? Biri parayi basip full item yapinca para babasi herseyi parayla almis dersiniz. Bazi arkadaslar emegiyle kasmak isteyince yok suna girmeyin yok buna girmeyin. Birakin millet oyununu oynasin. Su itemlere para gozuyle bakmaktan vazgectigimiz an oyun daha guzel olacak.
    Kardeş bi işine bak ya. Adam itemini farm ile yapmak istiyor parası yok ayaklarını geçin. GB kasıp kasıp siteye satıyor alayı. Benim de param yok. Warrior oynuyorum. En başta bir bronze premium yükledim. Başka da hiçbir yükleme yapmadım TL olarak. Şu an exp premium var elimde güzel silahım var güzelce dizdim karakterimi. PK'ya hazır hale getirdim. 80 levelim. Kastığım gbleri gidip siteye satmadım TL'ye çevirmedim. Üstüme başıma item aldım güçlenmek için harcadım.

Senior Member
    okumadım ama saçma olarak görüyorum herkes girebilir jrye ftye chaosa ne yani itemi olanlar girip mi gem alsın sadece bu kişiler item yapmayacaklar mı her gördüğün itemsız kişi gbyi satıyor mu oyunu oyun olduğu için oynayın zevkinize bakın artık varsa rahatsız olduğun kişiler kanıtlı crye konu açarsın olur biter

Junior Member
    Ben zaten isime bakiyorum onda sikinti yok. İb7 li rogue girince sorun oluyor ama 7 raptorlu warrior girince sikinti olmuyor mu ? Suan 8 raptor 8 ib alamayacak adamlar nr yapsin oynamasin mi ? Cz de itemi olmayan farm yapmasin, jr girmesin. Baska istediginiz varsa millete maddeler halinde soyleyin ona gore davransinlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bence bunun tek çaresi ataker ise çıkardığını dps e göre gem alsın . priest ise attığı buff ve heal e göre gem alsın tek çaresi bu olur

Junior Member
    Bir saçmalamasanız artık? isteyen istediği etkinliğe katılabilir çok üzülüyorsan gem kaybedince sen girme