Results 1 to 5 of 5

Thread: Tolerans !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Tolerans !

NTT gameyi belli başlı prensipleri olan yönetim ekibinin toplantıları yapılan surveyler eşliginde kararlar alan bir platform olarak bilirdim.Gûncellemenin gelmesini bende saglıklı bulmuyordum ama yayıncıların her dediğini yaparsanız olayın rengi değişir.
    Her şeyde ayaklanmaya kendilerini bir şey sanmaya başlarlar
    Boş yere yüz verdiniz en ufak şeyler gideriz ederiz ayakları yapacaklar.
    NTT game ayağına sıktı bence. Milletin diline düştünüz. Iyi veya kötu yaptığınızın arkasında duracaktınız.
    Pwnage bütün yayın ağladı. Yok ben lego 2 sse 2 nasıl ypcam diye. Ulan sana mı şekillenek oyun. Levoda iteme para verdi diye agladı. Seni mi doyurucaz. Domenic zaten yedigi banın acısından pvp mi oynasak diyor. Bence yaptigi da suç.
    Neyse...

Senior Member
    Neysesi yok vallaha haklı olduğun konuyu kestirip atarsan sonumuz k2 dönemine döner. Ben de farnı mythril ile yapıyordum ikinci ay premiumu falan öyle aldım ben de günlük görevin krowazdan bifrosttan önce gelmesini yanlış buldum hatta drakinin de , fakat oyuncular bunu beğendi ve çoğunluk memnun oldu ise konu kapanmıştır. Nttgame açıklama bile yapmadan yayincilara göre oyunu sekillendirecek ise yol yakınken oyunu bırakma taraftariyim. Ben de yayıncıları dinlerim ntt gibi gider pvp oynarım.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    çogunluk güncellemeden memnunken gereksiz yere adım atılıyor...

Banned
    sıfır tolerans hadı gıt durmaaaa
    hadise şarkısı vardı o geldı aklıma

Junior Member
    Soylediklerinde tamamen haklisin. Guncelleme iyi veya kotu orasini bosverelim. Bence en buyuk sikinti oyundaki guncellemelerin 1 2 yayincinin istegi uzerine degismesi.