Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

NTTGAME i eleştirenler

1-) Mytril geldi diye sevinip gidince üzülenler.
    2-) Mytril geldi diye mytrillerini ucuz fiyattan satanlar
    3-) Farm yapamıyoruz biz napıcaz diyenler.
    4-) Undy sc stokçularına tepki gösterenler
    5-) Yayın açıp PVP reklamı yapıp, NTTGAME e sövenler (PWNAGE,DOMENICO)
    6-) CZ de farmcıları kesemiyorum neden farm slotları kalktı diyenler (LEVO)

Nerden baksanız aynı anda herkesin mutsuz olacagı bir iş yapmak büyük başarı. Khenarth bi yerlerden çıkıp şaka yapıyoruz diycek gibi geliyo inanasım gelmiyo. Clutaah gelsin de alkollüydük kusura bakmayın yanlışlık olmuş desin lütfen bunlar gerçek olmasın. Şaka bi yana sizi anlamaya çalışıyorum ama mantıklı tek bir sebep bulamıyorum. Güncelleme erkendi. Gelmesi yanlıştı. Geldikten sonra forumlarda oyunda çogunluk stokçulara tepki gösterdi. Siz çogunlugun memnun oldugu kısmı kaldırdınız. Uyandıgımızda umarım bi şeyler düzelmiş olur. Bu durumu nasıl düzelticeksiniz bilmiyorum ama işiniz çok zor.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    7 Mart gecesi anlaşıldıki

Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Demekki neymiş 3k 5k izlenen 2 yayıncı bu konu hakkında isyanda bulunanca, güncelleme geleli 24 saat olmadan ortadan kalkabiliyormuş.
    Bu yayıncılara söyleyelim UTC, CSW, falanda istesinler yayında, gelmezse charı satarım oyunu bırakırım desinler.

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bizde mi yayın açsak ne yapsak. 300 500 izlenir sonra guncellemeyi tartısıyoruz diye bişeylere direkt olarak etki ederiz. Adam canlı yayında çatır çatır küfür etti eleştirdi. Pvp reklamı yaptı . Siz nttgame ekibinin bunlara karşı bir yaptırımı olmayacak mı ?

Senior Member
    kesinlikle öyle bir kitlenin firesiz %100'ünün tepkisini çekmek kolay bir iş olmamalı

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Pwnage eski gm nerde tblci makrocu dupeci adm varsa yayına çıkardı bi k0xper kaldı oda yakındır domenicomacro levo kolsuz 12-17 yaş lol kitlesi var millet sanıyor knight oynayanlar izliyor genel oyuncu kitlesinin değilde 3-5 çakalın sözüne bakıp iş yapıyolar

Senior Member
    Şu yayıncılara söyleyelim de pus indirimi gelmezse oyunu bırakırız desinler