Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Okadar Eleştirdim Artık Teşekkürler NTTGAME

merhaba sürekli sizleri çok ağır şekilde eleştirenlerdendim Fakat son güncellemeler okadar güzel olduki bunları sizin yaptığınıza yapabildiğinize halen inanmış değilim.
    Çok güzel güncellemelerle oyunu gerçekden birazdaha oynanabilir hale getirdiniz hep eleştirdim fakat bu yapılanlarda kesinlikle teşekkürü hakediyor çok teşekkürler.
    Galiba nttgame yöneticisi değişti yanı 1 ayda bir firma bukadarmı değişir bukadarmı güzel yönetir cidden anlamış değilim. İyi Günler

herkezden özür dilerim 7sinde neyse 70indede o oluyor bi cacık olmaz bunlardan aç kapa aç kapa 2 yayıncı sözüyle oyun yönetiyorlar okadar yukardada bahsetmiştim bunların yapabileceğine halen inanmış değilim diye şaşırtmadı beni nttgame yine haklı çıkarttı beni bi şirket nasıl kötü yönetilir bi oyun nasıl bok edilir bir kez daha gösterdiler.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    oley full sc ile 2tane farmer kesiyorum cz hareketlendi oley

Junior Member
    aynı duyguları paylaşıyorduk kardeşim sabah uyanana kadar cz e yıllardır adaletsiz diye çıkmayan biri olarak ilk defa niyetlendim oh be dedim en geç 1 aya cz deyim sonunda arkadaşlara felan anlattım çekmeye çalışıyodum tekrar knıghta fakat 2 3 yayıncı ve büyük clan sahipleri cz de mitril farmı yapıp satıp para kazanacaklar diye guncellemenın geri çekilmesi gerçekten garip geldi neyse artık ağlayanlar zırlayanların dediği oldu

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Düzenleme yapılsın yeni swde +1 atsın mithrilleri anlarımda , birkaç yayıncının isyanıyla binlerce solo oyuncunun keyfini kaçırdınız. Ntt çok büyük şirket!! Helal olsun !

2 yayıncı uğruna diğer oyuncuları kaybedecekler.

Senior Member
    Yakında Undy Sc ile Red Pot geri gelirse şaşırmayın

Banned
    Bunları mgame yapmış Nttgame geri çektirmiş teşekkür mgame iletebilirsin.

Senior Member
    hhahaha artık söve bilirsin eski haline gitirdiler: D

Oyunda para kazanabilecegimiz cok az sey var. Bunlardan biri dragon mytril itemleri. Bu elimizden alindigi icin isyan ettik 3 5 ezik yayinciyla degil baya kalabalik clanlarca tabi siz 3 5 sunepeyi adam sanip izliyorsunuz o ayri onlarin oyuna etkisi sifir. Mytril set gorevinin kaldirilmasi dogru bir adimdir. Piyasada degeri tekrardan yukseldi. Bana kalirsa drop oranlari dahads dusurulmeli itemin bi degeri olmali. Sagim md solum md heryer wb boyle olmaz