Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Banned
    Quote Originally Posted by TheSynAltar View Post
    Oyunda para kazanabilecegimiz cok az sey var. Bunlardan biri dragon mytril itemleri. Bu elimizden alindigi icin isyan ettik 3 5 ezik yayinciyla degil baya kalabalik clanlarca tabi siz 3 5 sunepeyi adam sanip izliyorsunuz o ayri onlarin oyuna etkisi sifir. Mytril set gorevinin kaldirilmasi dogru bir adimdir. Piyasada degeri tekrardan yukseldi. Bana kalirsa drop oranlari dahads dusurulmeli itemin bi degeri olmali. Sagim md solum md heryer wb boyle olmaz
    Para kasmak istiyorsan git işe gir.

Oyun burası para kasma yeri değil.

günlük görevlerle itemini dizebilirsin oyunda para kasma amacıyla oynanmıyor.

Oyuncuların cz çıkması pk atması isteniyorsa 1. pus abartı eşyalar silinmeli sadece görüntü özelliği kalmalı. 2. Günlük görevlerle etkinliklerle karakterlerini dizebilmeleri gerek.

Parayı basıp ego tatmin edenler slotlarda ezik kesenler olduğu bir oyun yerine pk çıkan rekabet eden oyuncular çok daha iyi bir ortam olacaktır.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Para kasmak istiyorsan git işe gir.

Oyun burası para kasma yeri değil.

günlük görevlerle itemini dizebilirsin oyunda para kasma amacıyla oynanmıyor.

Oyuncuların cz çıkması pk atması isteniyorsa 1. pus abartı eşyalar silinmeli sadece görüntü özelliği kalmalı. 2. Günlük görevlerle etkinliklerle karakterlerini dizebilmeleri gerek.

Parayı basıp ego tatmin edenler slotlarda ezik kesenler olduğu bir oyun yerine pk çıkan rekabet eden oyuncular çok daha iyi bir ortam olacaktır.
    Snaa oksijen veren agacin yaprigini seveyim arkadasim Para = Coin gb yani oyun ici paradan bahsediyorum. Senin kafa tl calisiyor dmekki tlcisin. Oyun ici ds satarak pre pot vs alabiliyoruz az bi oksijen al sen bu ne hareket boyle benimde uzerimde trol set var ben bununda kaldirilmasini istiyorum fp chitin ve shell degerlensin istiyorum ee sen ne diyosun. Gorev geri gelsin sonra Tl harcayip pre pot alincak farkindamisin. Once algini gelistir sonra bir sey yaz

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kardeş biz senden özür diliyoruz. 2002 yılında bu oyuna başladıktan sonra, oyuna başlamasına vesile olduğum herkesten sizlerin önünde özür diliyorum. Kendimi affetmeyeceğim..

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    2-3 yayıncı ağladı nttgame okşadı.

Junior Member
    Konu açan arkadaş duygularimi çok güzel tarif etmiş tebrik ederim kardeşim malesef biktik usandik artik günlük görevler geri getirilsin

oyunda şimdiye kadar kiralama mı vardı ki ayakta tutsun oyunu ? kapatılması mantıklıdır.herkesin eşit olacaği bi MMPORG neden oynayayım ki ?

Günlük görevin kaldırılması oyuna krowaz geğildiğinde oyunun bitmesi demek. eğer geri günlük görev gelmezse krowazla ayın anda gelirse o sağlam clanlar krowazı eline geçircek ve cz hiç cıkalamaz hale gelcek. bunları düşünerek konusun günlük görev kaldırırldı iyi oldu felan şaçmalamayın. krowaz geldiğinde kopmalar olmaması için getirelecek en iyi şeydir günlük görev.
    Last edited by natulank2; 03-07-2019 at 06:16 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheSynAltar View Post
    Oyunda para kazanabilecegimiz cok az sey var. Bunlardan biri dragon mytril itemleri. Bu elimizden alindigi icin isyan ettik 3 5 ezik yayinciyla degil baya kalabalik clanlarca tabi siz 3 5 sunepeyi adam sanip izliyorsunuz o ayri onlarin oyuna etkisi sifir. Mytril set gorevinin kaldirilmasi dogru bir adimdir. Piyasada degeri tekrardan yukseldi. Bana kalirsa drop oranlari dahads dusurulmeli itemin bi degeri olmali. Sagim md solum md heryer wb boyle olmaz
    Kardeşim hala oyunda para kazanabileceğimiz cok az sey var diyosun. Oyun bu Oyun OYUN OYUN. oyundan para kazanılmaz oyununu oynarsın eğlenir çıkarsın. ama merak etme 1 ay sonra czde 2 pt vs 2 pt atarsınız pknızı farmınızı. TL bastıgınız charlarınızla size basarılar.

Junior Member
    yaa kardeşim para kazanmak istiyorsan git çalış delirttiniz yemin ediyorum artık

Quote Originally Posted by Apexis926 View Post
    yaa kardeşim para kazanmak istiyorsan git çalış delirttiniz yemin ediyorum artık
    haklısın da bunu ufak farm yapanlara değil oyunun sağlam clanlara bahçe farmdan 24 çıkmayanlara söyle. onlara ve yayıncılara dokunulacak diye günlük göreve isyan ettiler

Page 2 of 2 FirstFirst 12