Page 14 of 18 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 175
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Olympia da aynı . Mageler 2-3 er pt halinde geziyorlar hiç birşey yapamıyoruz . Bütün gece boyunca biz onları 1 kere onlar bizi defalarca towna düşürdü
    aynen oyle diez ayni durumda.. pusu alan melee partiler rezil olan melee partiler ..

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    und sc kalkması nokta atışı bir karar tam destek veriyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhoWantCandyy View Post
    aynen oyle diez ayni durumda.. pusu alan melee partiler rezil olan melee partiler ..
    Kafanı towndan dışarı çıkardığın gibi sağdan 2 soldan 2 parti mage nova yağdırıyor ama sorsan hepsi mağdur ağlarlar . GM ler pk atmadığı için anlamıyorlar . İlla millet tamamen oyundan soğuyacak o zaman anlayacaklar

Senior Member
    Konu guncel. Undy sc gelmeli.

Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post
    Konu guncel. Undy sc gelmeli.
    evet eski serverlara gelmeli .

Junior Member
    Undy sc gelmezse mele clanlar oyunu birakir acİl bİr Şekİlde undy scler gelmelİ

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bir warior olarak UND SC kalktığından beri cz de daha çok orta seviyeli oyuncu görüyorum. Sebebi ise zaten +9 armorlarla +3 takıların havada gezdiği serverde wariorlarin HP takılar ile canları 14k ya dayayıp ful str set ile cz de ölümsüzlük şifresi yazmış gibi gezememeleri.

Diez'de oynayan orta halli bir warior olarak( carimda +7 kro set neck hariç +3 takı set +10 baal'ı olan bir warior olarak) UND SC nin kalkması kadar mantıklı bir güncelleme gelmedi oyuna.

+9krowaz setli +10 wirinomlu 14k HP li ve 6.5k Ataklı wariorlardan pk atılamaz hale gelmişti. Artık o wariorlar HP ağırlıklı takılar da takmak zorunda.

Buraya gelip UND SC gelsin diye sacmalayanlarin geneli eskisi gibi 14k HP 6.5k AP gezerek pk atamayan, üst sınıf ile orta sınıfın birbirine yaklaşmasını kaldıramayan kolsuz TL ci tayfadir.

UND SC nin geri gelmesı gerektiğini savunanlar silahların yüksek upgrade seviyeli olmasını gerekçe gösterirken armorlarin +8 ve üstü olduğunu hiç dile getirmiyor. Gordionda +10 dragon myhtril setlerden bahsetmiyor.

Çünkü 14k HP + 6.5k AP ile gezme devri sona erdi. Bunu diez'de yaklaşık 100gb lik warioru olan orta halli biri olarak söylüyorum.

Pk ya çıkmayan insanlar artık pk çıkıyor eskisine göre çok daha canlı pk dönüyor. Çok açık söylüyorum. UND SC siz pknyi tattigim için UND SC tekrar gelirse direk serveri bırakır alt serverlerden birinde oynarım. En azından 14k HP 6.5k AP li wariorlardan bir nebze sıyrılmış olmak için.
    Last edited by SchizopH; 03-30-2019 at 09:39 PM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Bir warior olarak UND SC kalktığından beri cz de daha çok orta seviyeli oyuncu görüyorum. Sebebi ise zaten +9 armorlarla +3 takıların havada gezdiği serverde wariorlarin HP takılar ile canları 14k ya dayayıp ful str set ile cz de ölümsüzlük şifresi yazmış gibi gezememeleri.

Diez'de oynayan orta halli bir warior olarak( carimda +7 kro set neck hariç +3 takı set +10 baal'ı olan bir warior olarak) UND SC nin kalkması kadar mantıklı bir güncelleme gelmedi oyuna.

+9krowaz setli +10 wirinomlu 14k HP li ve 6.5k Ataklı wariorlardan pk atılamaz hale gelmişti. Artık o wariorlar HP ağırlıklı takılar da takmak zorunda.

Buraya gelip UND SC gelsin diye sacmalayanlarin geneli eskisi gibi 14k HP 6.5k AP gezerek pk atamayan, üst sınıf ile orta sınıfın birbirine yaklaşmasını kaldıramayan kolsuz TL ci tayfadir.

UND SC nin geri gelmesı gerektiğini savunanlar silahların yüksek upgrade seviyeli olmasını gerekçe gösterirken armorlarin +8 ve üstü olduğunu hiç dile getirmiyor. Gordionda +10 dragon myhtril setlerden bahsetmiyor.

Çünkü 14k HP + 6.5k AP ile gezme devri sona erdi. Bunu diez'de yaklaşık 100gb lik warioru olan orta halli biri olarak söylüyorum.

Pk ya çıkmayan insanlar artık pk çıkıyor eskisine göre çok daha canlı pk dönüyor. Çok açık söylüyorum. UND SC siz pknyi tattigim için UND SC tekrar gelirse direk serveri bırakır alt serverlerden birinde oynarım. En azından 14k HP 6.5k AP li wariorlardan bir nebze sıyrılmış olmak için.
    +++++++++++++

Sayfalarca yaz reis okurum ben

Undy sc ve redpotun kalkması kadar pkyı canlandıran hiçbir güncelleme olmadı. İtemsiz mageler boşa berserker nerf yesin diye ağlıyor. Diğer taraftan ölümsüzlük isteyen warriorlar boşa undy sc ve redpotu geri bekliyorlar. Kapandı o devir Pusa girin 2k sc alın yada seri undy atan cc priest bulun.

gg

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Mage partileri bahane gösterenler içinse kolsuzluklarini burada ispatlamalarina gülüyorum. Kardeşim lycan pendant 2m fire belt 2m scorpion kalkan 10m. Koy kasana tak çıkar yap bu kadar mı zor.

und sc geri gelsin magelerin aglama duvari oldu burasi und kalksin red kalksin berserker kalksin descent kalksin .. ama onlar ceksin manalari vursunlar novalari )

Tags for this Thread