Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 175
    Bufer curemi alacak, undymi atacak diyen arkadaşlar.. mage partilerdede buffer var, bilginiz olsun

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Beyler şu borisbaba denen dallamayi dikkate alıp cevap vermeyin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IVictorieuX View Post
    Bufer curemi alacak, undymi atacak diyen arkadaşlar.. mage partilerdede buffer var, bilginiz olsun
    Mage pt de toplu 2 k atıyor undy atmıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Beyler şu borisbaba denen dallamayi dikkate alıp cevap vermeyin.
    Lütfen şu şahsiyete gerekli cezayı verin . Yok eğer dallama demek falan suç değilse ben bir başlayacağım bu şahsiyete laf saydırmaya sonu nereye gider bilmiyorum . Moderatör arkadaşlar sizden rica ediyorum şu kişiye gerekli cezayı verin

Doğru dedin canlar kuru canlar full puslu 5-6k arası olduğu için.

Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim şuana kadar magelerin durumunu herkes biliyor bazi arkadaşlar gelmiş yok und sc gitti yok red potum gitti bakın arkadaşlar ben bu oyuna bilgehan kardeşimle ilkokulda başladik kendisi şuan en son yere vurma skili yuzunden oyunu birakip amerikaya gitti ve suan orda hot dog satiyor sizin asil o yere vurmaniz bile kalkmasi lazim kalkmişsiniz burda ağliyorsunuz mele komut tek su attim torment vur yere ya siz magemisiniz ve magenin novasindan daha fazla vuruyorsunuz mage de ne def var ne hp oyun acildiğindan beri ayni hatta daha da düşürüldü 80 skill artik mesafesi daraldi mage sinifi napsin warior bi yere vuruyor ekran bugumudur ya da farkli bişeymidir neredeyse nova cemberi acacak o kadar uzaktan vuruyor. özellikle bu guncelleme az da olsa bakın az da olsa eşitlik sağliyor burdan bilgehan kardeşime selam olsun.

mageler 2-3 parti ic ice geziyor birde priesti 80liyor sonra cakiyorlar novalari ... Ama hep bu magduru mageler oynuyor .. Lutfen bu eski serverlara bir ayar cekin .

Junior Member
    Beyler ikili tartışmaları bırakıp herkes sadece fikirlerini sunabilirse daha iyi olur. Herkesin bir düşüncesi vardır ve bu herkesle aynı olmak zorunda değil ama saygı göstermek zorundadır..

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Undy sc nin kalkmasi mantiken ölümsüz lük diye bisi yok . Gayet guzel oldu boyle en azindan keyifli olacakdir..

Senior Member
    stokçularla mücadele edın yada eskı sunucualrda aktıf edılsın undysc red pot

Tags for this Thread