Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 175

Exclamation Ares,Diez,Gordion > UND SC HAKKINDA ..

sa bu yeni guncelleme bu eski serverlar icin hic iyi olmadi.

Cunku bu serverlarda czde en kotu adamin elinde genel olarak +9 +10 raptor , +9 +10 Staflarr + 10 Shard Raumlar mevcut .. +9+10 Shelleri demiyorum bile . und sc varken bile partiyi tutmak cok zordu 2k ile imkansiz . Tum joblarin vurdugu damageler cok yuksek . En azindan eski serverlarda kaldirmasaydiniz cok iyi olurdu. Red pot olayi guzel kaldirmaniz yerinde olmus o kadar yuksek itemlere zaten red pota hic gerek yok ama dedigim gibi und sc nin gitmesi cok tuhaf oldu. Illa benim yorumuma karsi cikan vardir saygi duyarim ama herkes kendine gore hakli arkadaslar .. iyi forumlar .

Junior Member
    Quote Originally Posted by WhoWantCandyy View Post
    sa bu yeni guncelleme bu eski serverlar icin hic iyi olmadi.

Cunku bu serverlarda czde en kotu adamin elinde genel olarak +9 +10 raptor , +9 +10 Staflarr + 10 Shard Raumlar mevcut .. +9+10 Shelleri demiyorum bile . und sc varken bile partiyi tutmak cok zordu 2k ile imkansiz . Tum joblarin vurdugu damageler cok yuksek . En azindan eski serverlarda kaldirmasaydiniz cok iyi olurdu. Red pot olayi guzel kaldirmaniz yerinde olmus o kadar yuksek itemlere zaten red pota hic gerek yok ama dedigim gibi und sc nin gitmesi cok tuhaf oldu. Illa benim yorumuma karsi cikan vardir saygi duyarim ama herkes kendine gore hakli arkadaslar .. iyi forumlar .
    haklı bir konuya değinmişsin. eski serverlarda özellikle diezde herkesin elinde +9 +10 itemler var ve yüksek damage atıyorlar. warrior partyi undy sc ile bile tutmak cok zorken 2k sc ile imkansız hale gelicek. bu güncellemeden sonra oyuncu kaybı çok olucak çünkü dengeler haksız şekilde bozuldu.

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Bununla beraber skillere de bir nerf gerekiyor gibi, hem melee, hem mage karakterler için. Özellikle meleenin kafa vurma skiline değinmek lazım. Yılların alışkanlıklarını değiştirirken bazı şeyler ön görülemiyor olabilir, diye düşünüyorum.

Junior Member
    full str build yapacana hp build yaparsın olmezsın olması gereken buydu zaten

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Red Pot'un kaldırılması oldukça yerinde bir karar fakat %60 Scroll'un kaldırılması yalnızca mage ve warrior team'lere yaramış gibi gözüküyor. Assas karakterini oynuyorum ve daha önce tek başıma teamlerin arasına girip çıkabiliyorken şu anda bu mümkün değil. Ayrıca özellikle Ares sunucusunda bu güncellemeden yaklaşık 2 hafta öncesinden haberdar olan oyuncular vardı. Bu bilginin suistimal edilmediğini düşünmek saflık olur

Senior Member
    und sc ler 2 k sc ye dönusmelı yada. no tarde olur sadece kendıne basılır hale gelmelı. Kalkması iyi oldu bence playerlık biraz ön plana cıksın. Tor attım vur yere. Aldım cc hop 6 k hp dolsu ya son verıldı ne guzel. Daha dikkatlı daha zayıf oldu tum karakterler kendılerını gelıstırırler en azından. Bırakanlarda oynamayı bılmeyen sc siz pk atamayan adamlardır zaten. Hali hazırda ares de sc sız pk atıyoruz buffer priest ıle gayette atılıyor.

Junior Member
    buffer al pt ne keyfine bak niye uzatıyon ki

iste bu dediginiz olay eski serverlarda olmuyor +10 item var herkeste onu anlatmak istemistim . En kral player ol yatarsin direk

Senior Member
    Quote Originally Posted by MyTraLaLa View Post
    full str build yapacana hp build yaparsın olmezsın olması gereken buydu zaten
    Mesele warriorda değil mesele warrioru tutacak priestte adam zaten full HP full HP takı . Daha ne yapsın 255. HP verip mageler için paper mi giysin

Senior Member
    Quote Originally Posted by yigitderki View Post
    haklı bir konuya değinmişsin. eski serverlarda özellikle diezde herkesin elinde +9 +10 itemler var ve yüksek damage atıyorlar. warrior partyi undy sc ile bile tutmak cok zorken 2k sc ile imkansız hale gelicek. bu güncellemeden sonra oyuncu kaybı çok olucak çünkü dengeler haksız şekilde bozuldu.
    Ben bunu günlerdir söylüyorum ama anlayan yok . Eski serverlerde itemler çok üst seviyede bütün joblar çok yüksek damage vuruyor undy SC olmadan ws ler aşırı kısa sürer özellikle mageler uzaktan vur kaç ile .

Tags for this Thread