Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Mmorpglerde bi kaç terim vardır seal unseal tradable untradable character bound account bound vb maalesef knight online'e bakınca bu adamların çok yanlış iş yaptıkları görüyorsunuz son bir kaç yılda bir ilerleme var mmorpgler arasından bir kaç özelliği çekmeyi başarmışlar ancak konuyu açan kişinin dediği gibi bazı multi hesapların haksız kazanç sağlamasının önüne geçmeyi başaramamışlar

Senior Member
    hadi bakalım umarım cevap verilecek

Banned
    Royale etkinliğinde bile koxper görüyorum dağ tepe çıkıyor chaos zaten ana vatanları bunları engellemek firmaların elinde banlamak hapse atmak çözüm değil.

Yazılımsal olarak mücadele edeceksin 7/24 koxp var koxperlar koxp her zaman kullanabiliyorlar tabi koxp para verip alırlar koxp yazanlarda uğraşmıyorlar pek.

Oyun içi engellemelerle giriş şartları değişmek gerekli hemen yeni accont ile koxp kullansa bile en az 1 hafta karakterle uğraşması gerekmeli exp görev np en basit bdw 30 tane kazanmak gerekli olsun o kişi bdw zaten defalarca reportlanır gmlerde bdw takip ederler sadece gibi gibi bir sürü şey yapılarak koxp oyundan tamamen engellenebilir.

Ama yok ban yesin koxper 5 dk yeni accont açsın draki ile görevlerle legal nniş gibi reportlanmadan 1 saatte 60+ olsun her yerde farm yapsın ceza alana kadar cebini dolduruyor bu sistem hile engellemek değil teşvik ediyor.
    Last edited by 4ntikor; 03-06-2019 at 04:01 PM.

Senior Member
    Chaos kaldırılmalı. adam 12 tane çarla aynı anda 12 chaos girip kazanıyor 12 mavi kutu ediyor kendi videoda açıkladı. günde 3 chaos var 12x3 sadece bir günde 36 tane mavi kutup kasıyor 10 günde 360 ayda 1xxx kutu ediyor çok muazzam bir para kazanıyor... bu adam bundan vazgeçer mi? geçmez kalkması lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    Chaos kaldırılmalı. adam 12 tane çarla aynı anda 12 chaos girip kazanıyor 12 mavi kutu ediyor kendi videoda açıkladı. günde 3 chaos var 12x3 sadece bir günde 36 tane mavi kutup kasıyor 10 günde 360 ayda 1xxx kutu ediyor çok muazzam bir para kazanıyor... bu adam bundan vazgeçer mi? geçmez kalkması lazım
    vazgeçmezse biz vazgeçelim işte kalksın etkinlik.koxperlerin bu kadar cirit attıgı dönem olmamıştı nttgame zamanında bu kadar güzel güncellemelerin yanına eklenmeli draki ve chaos önlemleri.

Senior Member
    he yorum alsak yöneticilerden ? Nerede o yeni gm oldugunda bayram sabahı bile kaos odası gezip koxper banlayan gm

Senior Member
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    he yorum alsak yöneticilerden ? Nerede o yeni gm oldugunda bayram sabahı bile kaos odası gezip koxper banlayan gm
    güncellemeler çok iyi ama bu chaos kalkmadan, bu oyun sırtını asla düzeltemez. youtubede video çeken adam bile ben 12 çarla kazanıyorum bu videoyu açıgı kapatsınlar diye gösteriyorum diyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    güncellemeler çok iyi ama bu chaos kalkmadan, bu oyun sırtını asla düzeltemez. youtubede video çeken adam bile ben 12 çarla kazanıyorum bu videoyu açıgı kapatsınlar diye gösteriyorum diyor
    bence umutluyum bu konuda önlem alacaklar gına geldi cünkü

Senior Member
    kangreni çözün artık , oyunun en büyük kangreni kaos koxperleri ve draki koxperleri.Çok zor degil inanıyorum yapabilirsiniz.....

Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    kangreni çözün artık , oyunun en büyük kangreni kaos koxperleri ve draki koxperleri.Çok zor degil inanıyorum yapabilirsiniz.....
    Çözmeleri için bir sebep göremiyorum. Sen görebiliyor musun?