Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Yeni Sunucuların Açılmasıyla Boşalan Eski Sunucular

Merhabalar,

Yeni sunucuların açılmasıyla eski sunucularda oyuncu eksikliği yaşanıyor. Ben diez oyuncusuyum ama ağız tadıyla PK keyfini anca cuma ve cumartesi geceleri yaşıyabiliyoruz. Bunun için NTTGame'in bir çalışması mevcutmu acaba?

Teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Nasıl bir çalışma yapabilir ki? Knight online ölmüştü, yeni serverlar sayesinde canlandı.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eski sunuculara güzel büyük bir server birleşimi yapılmalı.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ebuamine View Post
    Merhabalar,

Yeni sunucuların açılmasıyla eski sunucularda oyuncu eksikliği yaşanıyor. Ben diez oyuncusuyum ama ağız tadıyla PK keyfini anca cuma ve cumartesi geceleri yaşıyabiliyoruz. Bunun için NTTGame'in bir çalışması mevcutmu acaba?

Teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.
    ne yapsınlar kardeşim insanların kişisel özgürlüklerini hiç sayıp sen yeni serverda oynayamazsın eski serverında kalmak zorundasın mı desinler
    isteyen istediği severda dilediği gibi oynar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Eski sunuculara güzel büyük bir server birleşimi yapılmalı.
    Server birleşimi karşıyım bakınız Destan Hiç birleşim yaşamadı ve hala ayakta

birleşimler serverları öldürmektedir

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    ne yapsınlar kardeşim insanların kişisel özgürlüklerini hiç sayıp sen yeni serverda oynayamazsın eski serverında kalmak zorundasın mı desinler
    isteyen istediği severda dilediği gibi oynar
    Kimsenin kişisel özgürlüğünü kısıtladığım yok. Buna, bu kadar ters konuşacak bir durumda yok. Nttgame in bunun üzerinde bir çalışması mevcutmu diye sordum. Karimli bu konu hakkinda ne düşünüyor diye bir merakım söz konusu değil ve karimli 'ye hitaben bir konuda açmadım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Server birleşimi karşıyım bakınız Destan Hiç birleşim yaşamadı ve hala ayakta

birleşimler serverları öldürmektedir
    Bu Destan sunucusu çin istina-i bir durum. Olması gereken sunucu birleşimimi olur ya da x bir plan ya da projeleri varmı merak ediyorum en azından Diez için bir aksiyon varmı Bunu bilsek yeterli olacaktır.

Saygılar, iyi oyunlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Mermuz View Post
    Nasıl bir çalışma yapabilir ki? Knight online ölmüştü, yeni serverlar sayesinde canlandı.
    Şüphesiz yeni sunucular oyuna yeni kanlarda getirdi. Eski oyuncuların bir kısmı dönüş sağladı. Eskisi kadar olmasada oyunun popüleritesi arttı. Bu butun oyuncular için güzel birşey. Ama eski sunucuların canıda patlıcan değil ya Umarim herkesin gönlünu hoş edecek bir adım atarlar.