Results 1 to 7 of 7

Zr ile dc olma sorunu

Arkadaşlar normal skill vurunca sıkıntı yok ama zr yapınca direk dc oluyor oyunu silip tekrar yükledim ama sorun hala devam ediyor biri lütfen yardımcı olsun.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yaptığımız denemeler sonucunda herhangi bir probleme rastlamadık. Daha iyi bir inceleme için biraz daha detay verir misiniz? Örneğin; Hangi karakterde bu sorunu yaşıyorsunuz, elinizdeki silah türü vb. bilgiler vererek daha iyi bir sonuç elde etmemize yardımcı olabilirsiniz.

Junior Member
    DAGCI okcu karakterli ile problem yaşıyorum başka serverde de okcu var bu sorunu yaşamıyorum.elimde clarenge's Training bow var görev den verilen item.Ayrıca sizin dediğiniz gibi indirdim hala problem devam ediyor.

Junior Member
    Silahı çıkartıp başka yay ıle denedım sonra tekrar aynı silahı koydum sorun düzeldi çok teşekkür ederim.ama hala neden bu şekilde sorunla karşılaştım anlamış değilim.

Aynı sorunla bende karşı karşıyayım dağci dediğini akşam eve gidince deneyim moblara R yapınca anında dc veriyor 10-15 kez denedim hep o zaman dc oluyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Clarence's Training Bow'un statüsü değiştiği için inventroy'e çıkartıp tekrardan giyilmesi gerekmektedir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Clarence's Training Bow'un statüsü değiştiği için inventroy'e çıkartıp tekrardan giyilmesi gerekmektedir.
    Evet sonunda clarence bow crossbow statüsünden cıktı ve bow oldu bendede olmuştu sag eldeydi failed veriyordu cıkarıp takınca ib gibi taktı sevindik sonunda ardream da cz de okcular bugu kullanarak seri kombo yapıyorlardı ve macroculara darbe olmuş oldu macro için crossbow tercih ediyorlar güzel fix teşekkürler NTTGAME