Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Sweet kiss baal wirinom undy sc sorunu

Merhaba arkadaşlar ve MODERATORLER bu undy sc nin kaldırılması şart bence sclerin hepsi kalkması lazım çünkü priestlerin o skilleri boş yere yani ve sc yi herkes istediği kadar çekemiyor ayrıca bildiğiniz üzere sweet kiss wirinom ve baal hiç bir işe yaramaz oldu bi çözüm bulunması lazım ya sweet kiss etkisi değişsin yada undy sc ye bir şey yapsınlar kaldırılıyor mu siliniyor mu artık ne olur bilmiyorum belki hak vermeyeceksiniz ama benim düşüncem bu yönde sweet kisslerin yararından çok zararı var item sahibine üstüne üstük birlikte oynadığı partye çünkü bir zamanlar kullanmıştım gerçekten çok güzel bir özelliği var ama şuan ki oyun şartlarında işlevsiz gmler veya bu düzeltmeleri yapan kişiler bu olayın farkında mı farkındalarsa görmezden gelmesinler lütfen bu da oyununda olan bir hatadır bana kalırsa fikrime ne derece önem veririsiniz bilmiyorum hak verenlere teşekkür ederim bir hata varsa umarım en kısa zamanda düzeltilir iyi çalışmalar iyi oyunlar dilerim..

Junior Member
    Sana katılıyorum çünkü kullanan kişiye patladığında dezavantajı undy sc kaldırılmasa bile özelliğinin değişmesi daha çok olası duruyor değişmese bile hiç bir özelliği olmasa bile iş görür undefler gibi bence

Junior Member
    ++++++++++1

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    silme yerine işlevsiz hale getirme özelliği eklenebilir rakibin buffunu 3-5 saniyeliğine kitler(karartır)

bir şeyler düşünülmeli gerçekten tamamen farklı bir özellikte olabilir.

Senior Member
    düzeltilmesine veya özelliğinin değiştirilmesine gerek yok. o itemin yerine başka item alabilirsin. yorumunda demişsin priestlerinde skilleri işlevsiz evet işlevsiz priestlerinde skilleri kaldırılmalı yerine başka skiller getirilmeli o halde. zaten sc kullanmadan pk atan yok denecek kadar az.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Sc silmesi çok saçma olur çok kişide karşı çıkar onun yerine belli süre yok olabilir diğer türlü undy sc dayanmaz.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Undy sc 2-3 saniyeliğine siliniyor fakat sonrasında tekrar aktif oluyor ve kişiye ekstradan 4-5K hp yükleyerek karşı tarafa avantaj sağlıyor. Undy sc kaldırılması doğru olmaz ama bu rakibe sağladığı avantaj ortadan kaldırılabilir.

bu avantajın kalkması için sanırım özelliğinin değiştirilmesi gerekiyor umarım bu hata düzeltilir ve işlevsiz bir item yerine işlevli olarak oyuncuların kullanması sağlanır . Bu hataları düzeltecek MOD umarım en kısa sürede zaman ayırabilirler ve gereken çalışmaları başlatırlar.

uzun zamandırda böyle farkında değiller heralde