Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 206
    Senior Member
    yamuk bowa üzüldüm sırf yamuk diye koşarken onu takıyordum

Quote Originally Posted by bot_pjtbRqV1 View Post
    sende yap seninde olsun allah allah ya bu kadar mı çaresizlik içersindesiniz ya oyun içerisinde hiç bir adeletsizlik falan yok gireceksin çok güçlü olmak istiyosan yapıştırcaksın paranı bakacaksın oyununa sende şuan +9 itemler +3 takılar olsaydı kalkıpta alt seviyedeki charları düşünüp bunu yazmazsın adım gibi eminim.
    Zaten pre ve Pus için para harcıyorum belli ölçüde item içinde para veriyorum ama embesil gibi kalkıpta x vermek zorundada değilim... Altı üstü oyun yani... Ayrıca oyuna yüksek miktarda para veren insanalar yüzünden normal kitle ile aradaki makas farkı açılıyor ve normal oyuncular serverlardan çekiliyor ondan sonra 2 parti full itemli çarlarla fosil slotlarını basıyorlar …. Serverların hiç olmamasının tek çözümü benim önerim Umarım dikkate alınır. Son olarak MANESte ne olduğunu unutmayın....
    Last edited by GamesDepot; 03-06-2019 at 09:03 AM.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Clarence's Training Box adlı eşyada yer alan bir hata giderildi. (Crossbow -> Bow)
    bu bow 5-6 senedir yamuk galiba ''hata''nın yenimi farkına vardınız. süpersiniz

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Dünkü yayından dolayı aktif edilen exp event tekrar aktif edilmeyecek mi?

Senior Member NeedB's Avatar
    Red Pot'tan ne istediniz vicdansızlar.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Forumda bir arkadaş vardı. Nickinde Türkçe karakter ve boşluk olduğundan dolayı(GÜÇLÜ BARBAR) PUS'a giremiyordu. Tek isyanı red pot'un inn hostes'e koyulamamasıydı. Bundan dolayı yan karakterleri ilede alamıyordu. Scorp_lion konuya dahil olmuştu. Red pot'un inn hostese koyulabilmesini ileteceğim demişti. Gerek kalmadı

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bir süre önce güncelleme notlarında sürekli "rutin sunucu bakımı yapıldı" yazıyor ve haklı olarak isyan ediyorduk, bakın şimdi ne güzel peş peşe bir şeyler oluyor. Böyle olsun işte ve biz de destek verelim.

Güzel güncelleme, darısı diğer bugların başlarına

Banned
    Kaldırılan pus itemleri silinmeyecekse hem stoklamayın hem kaldırmamanın ne anlamı var?

Stokçular desteklemeyin kısa bir süreliğine aktif edin 1 ay içinde kullanılmayan bütün red pot ve und scrollar silinsin ya da hemen cash iadesi yapılacak şekilde güncelleme getirin.

Ben pustan çekmeyecek adam stoklamış karşımda böyle bir şey olamaz.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Belediye çalışmış Seçimlerden heralde
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Meraktan soruyorum bu güncellemeleri oyun içerisindeki oynayan oyunculara anket çalışması yaparak getirmek yerine neden sürekli kendinizi düşünerek bir iş yapıyorsunuz ? Undy sc yı sırf yeni sw de oynayan mageler yüzünden kaldirdiginizi ve bunu bir anket yapmayi bile saçma gördüğünüz gibi bir sonraki bakımda silinecek diyip hızlı bir bakım getirmeniz görünüyor ki bukadar büyük bir oyunda anket yerine baş kişinin ne derse o olduğunu görüyoruz ben sanmıyorum ki Undy SC nin insanları rahatsız edecegini bir etkinlik getirmek veya yeni birşey yapmak isterken bir anket yapalım ve bırakın oyunu oynayan oyunu yönetenler karar vermesin sen hizmet verensin biz hizmet alan böyle bir saçmalık ben ilk kez görüyorum TEBRİKLER NTTGAME kendini değil oyuncularını düşün