Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 206
    Junior Member
    yamuk bow :d

Senior Member
    Nickname
    IamArtvinLeee
    Class
    Mage
    Clan
    Exorcosuim
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Bundan önce bir konuda da aynısını yazdım konuyu sildiler tekrar yazıyorum.Bu eleştiren arkadaşlar ile ben aynı oyunu oynamıyorum sanırım.2007 yada 2008 den beri belirli aralıklarla bu oyunu oynuyorum daha iki veya 3 doğrunun üst üste yapıldığını görmedim.Oyuncuların neye itiraz ettiğini ise hiç anlamıyorum.Bu oyun böyle arkadaşlar böyle kabullenip oynayın yada bırakın.Yıllardır bu oyunda değişmeyen tek şey '' Ego=Para=item=oyun''.

Banned
    Nickname
    Yawyum
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CarnacEast View Post
    Diğer tüm oyuncularınızın çöp olduğunu yüzlerine haykırdınız. Birçok oyuncunun oyuna bakış açısı değişti ve iyide oldu aslında. Kimlerin değerli kimlerin değersiz olduğu anlaşıldı.
    adamlar oyunu saldılar şirket değişiyor herhalde ben jrde afk kalan birisini attım cr ye 8. gün öğlen cevap verilmeden silindi rapor ve adam hergün oyunda pm atıyorum bakıyorum ceza almışmı almamışmı diye sadece k0xperler banlanıyor güncellemeler gelmeyecekken geliyor sonra vaz geçiyorlar birşeyleri değiştirecek mahfedeceklerki yeni gelen şirket düzeltsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by KGC View Post
    Eli kolu tutmayan herkes sevinmiş npcnin gelmesine. Arkadaşlar bu oyun takım oyunu mmorpg oynuyorsan illa ki bi takımın olmalı. Oyuna zaman ayırmalı emek vermelisin. Biz de para basmadık ekipçe uğraştık ettik o slotta kastık. Oyunun güncel patchine göre en sağlam armorunu görevden almak ne demek ya? Eşit server istiyorsanız gidin pvpye bir sürü eşit server var. Usko bu kadar kolay olmamalı. Hata ettiler getirdiler npcyi allahtan geç olmadan farkına vardılar da kaldırdılar.
    %100 haklısın harfi harfine

Senior Member
    Ya burası pvp mi yeni serverde görev npc si +7 mitril atacak bu mu oyunun zevki . Nerede item kasma meselesi . Ron yapıp cz de pk mu atacaksın gidip raven keseceksin . Bu oyun pvp değil eşit item eşit bilmem ne yok . Uzun soluklu bir oyun bu . Emeğinin karşılığını alacağın bir oyun . 2 günde 1 mitril 7 alacaksın sadece 5 dk da alacaksın ya bir git işine şu an quest Shell ile cz de farm yapıyorum olması gereken de bu zaten . Zamanla farm ile item yapacağım . Saçma sapan işler ile yeni server öldürülmesi aşırı saçma . Acilen undy SC de gelmeli red pot ve Blue pot kaldırılmalı . Ki göreceksiniz pus gelirleri inanılmaz azalacağı için mgame undy SC tekrar getirecek %100 eminim . Hiç bir warrior rogue 2 k SC almaz

Junior Member
    Kolay gelsin iyi çalışmalar . CZ için eskisi gibi random boss atma güncellemesi eklenmesi cz bowlun hareketliliğini eskisi gibi canlandırmazmı böyle bir güncelleme yapılabilir mi ?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by temamm3 View Post
    Kolay gelsin iyi çalışmalar . CZ için eskisi gibi random boss atma güncellemesi eklenmesi cz bowlun hareketliliğini eskisi gibi canlandırmazmı böyle bir güncelleme yapılabilir mi ?
    Evet, daha öncede talep ettiğimiz ve orta yolu bulamadığımız güncellemelerden bir tanesi aslında boss taşı. Umuyoruz ki ileri ki süreçlerde Chaos Stone yerine yine bu taşın kesilmesiyle çıkan bossların belirli zamanlarda bowl bölgesinde ortaya çıkmasına olanak sağlayan bir güncellemenin oyuna getirilmesi.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu arada stokçulara en iyi çözüm.
    1. Undy sc'ler 2k buff dönüşücek.
    2. Red pot, Blue Pot'a dönüşücek.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Nickname
    Yawyum
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bu arada stokçulara en iyi çözüm.
    1. Undy sc'ler 2k buff dönüşücek.
    2. Red pot, Blue Pot'a dönüşücek.
    söz 10 yıl sonra

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Evet, daha öncede talep ettiğimiz ve orta yolu bulamadığımız güncellemelerden bir tanesi aslında boss taşı. Umuyoruz ki ileri ki süreçlerde Chaos Stone yerine yine bu taşın kesilmesiyle çıkan bossların belirli zamanlarda bowl bölgesinde ortaya çıkmasına olanak sağlayan bir güncellemenin oyuna getirilmesi.
    umarım sonuç alınabilir , taş ın tamamen kalkması ve random respawn olan boss lar cz bowlda hareketlilik için çok önemli bir güncelleme olacaktır