Page 18 of 21 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 206
    Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    npcyi bu şekilde kaldırmak yanlıştır bunu rollback atarak yapmanız gerekiyor ne kar ne zarar mantığı ile olması gereken bir şey fakat sizin yaptığınız olayı hiç bir online oyunda yaşanmamış bir şey güncelleme notunu okumak ona göre hareket edilmesini amaçlar ben orada o npcnin eklendiğini okuduğumda gidip ona göre hareket ederim 70 questini yakan veya zırhlarını ucuzlamadan satmaya çalışan kişilere büyük bir şok yaşattınız bir de bu durumdan nemalanan kişiler var gecenin geç saatlerine kadar oyunda duran ve bu npcnin kaldırılmasını fırsat kollayan kişilere istediğini verdiniz ve piyasadan ve güncellemeden haberi olmayan oyuncuları mağdur ettiniz bir taraf zengin diğer taraf mağdur bravo tebrik ediyorum böyle iki tane kod ile npcyi kaldırmaya devam edin

Bütün saygınlığınızı yitirdiğinizi düşünüyorum. Korktuğunuzu düşünüyorlar, herhangi bir açıklama yapmayacak mısınız ? Sizin oyuncular tarafında yönetildiğinizi düşünüyorlar. Tüm kariyerinizi resmen ayaklar altına aldılar. Bence biriniz korkusunu yenip bir şeyler söylesin yoksa dibe vuracaksınız.

Banned
    Nickname
    Yawyum
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CarnacEast View Post
    Bütün saygınlığınızı yitirdiğinizi düşünüyorum. Korktuğunuzu düşünüyorlar, herhangi bir açıklama yapmayacak mısınız ? Sizin oyuncular tarafında yönetildiğinizi düşünüyorlar. Tüm kariyerinizi resmen ayaklar altına aldılar. Bence biriniz korkusunu yenip bir şeyler söylesin yoksa dibe vuracaksınız.
    şuan dipdeler zaten ne desek diye bir arayış içindeler

İstenilince bir kodla kolayca tak diye değişiklik yapıyorsunuz, returnee kuponun fixlenmesi 1 ay geçti yılan hikayesine döndü hala düzelmedi. Ben artık bunların altında farklı şeyler olduğunu düşünüyorum.

Senior Member
    undy sc ve red pottada aynı geri dönüş sağlanmalı oyunun dengesını cok degıstıren ıtemlerdır bunlar

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Keşke günceleme notu içeriği değiştirileceğine resmi bir açıklama yapılsa.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    oyunda yapacağımız bir şeyi yapmaktan korkar olduk. acaba güncelleme gelirse ne olur diye düşünüyoruz. sonuçta ortada bir emek var. emeğimizi bir iteme yatırıyoruz veya sermaye yapıp pazarda kullanıyoruz ama ertesi gün bir güncelleme geliyor tüm emek boşa gidiyor. Yeter artık ''durun'' şu oyunu bir noktaya sabitleyin. şu gün krowaz gelir şu gün utc gelir vs vs demeyin. ama en az 1 sene sonra utc gelecek krowaz gelecek deyin. yatırım yaparken ona göre haraket edelim. user olarak her attığımız adımda, '' acaba güncelleme gelirse bu yaptıklarım boşa gidermi? '' diye düşünmeyelim korkmadan oynayalım şu oyunu. güncellemeden sonra sinir krizleri geçirmeyelim.

Junior Member
    Bu iş ekonomide de böyledir, insanların yönetime güveni kalmayınca, o para birimi değer kaybeder, nttgame güveni kaybedince parayı da kaybedecek. Kimse güvencesi olmayan bir işe para yatırmak istemez, dün bazılarımız silahlarını sattı, bazılarımız yenisi gelecek diye upgrade deneyip yaktı. Şimdi neyle para kazanacağız? Silahsız zırhsız kaldık, o npc yi oraya koyduğunda yenisini vereceğim diye taahhüt ediyorsun, sonra erken karar vermişim vaz geçtim diyorsun. Böyle bir şey olamaz, yönetimin verdiği yanlış kararın cezasını kullanıcı çekmemeli. Herkes verdiği zararı karşılamakla yükümlüdür. Umarım birden fazla alma bugı vardı, o nedenle kapattık, düzeltip tekrar açıyoruz derler ve güveni tekrar kazanırlar.

Junior Member
    Hahaha. İki tane bozuntuyu dinlediniz ve questi kaldırdınız ya tebrikler. Bu oyuna harcadığım değil para saniyelere yazıklat olsun.

Diğer tüm oyuncularınızın çöp olduğunu yüzlerine haykırdınız. Birçok oyuncunun oyuna bakış açısı değişti ve iyide oldu aslında. Kimlerin değerli kimlerin değersiz olduğu anlaşıldı.