Page 15 of 21 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 206
    Junior Member
    daha dün açıldı lily npc si bu sabah bozuldu mu kaldırıldımı bi açıklama yokmu tıklanmıyor

Senior Member
    set armorlar degilde silahlar kalsaydı iyiydi quest staff quest dagger oyundaki dengeyi bozacak itemler degil , heryer heppa dolu

ee kardeşim niye getiriyorsun niye kaldırıyorsun nttgame yaptığın ayıp bizi sevindirdin sonra neden kalkdırdın bu npc yi

arkadaşlar bence sabredin sonra mahçup olmayın. teknik bir sıkıntı olabilir. sanmıyorum birkaç kişi için oyunda değişiklik yapılsın. binlerce insan var burda.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Güncelleme notları :
    2 yayıncı için NTT game ayağına sıktı

Junior Member
    Yazıklar olsun hepinize. Başka bir şey diyemiyorum yazıklar olsun.

Senior Member
    quest silahları bari bırakın ayıp ayıp.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    npcyi kapatmak yerine 7th armor seceneğini kapatın en azından 70 quest yapma imkanı olsun oyuncuların, şu ağlayan farmerlar buna itiraz etmez diye düşünüyorum

Quote Originally Posted by Discomfit View Post
    npcyi kapatmak yerine 7th armor seceneğini kapatın en azından 70 quest yapma imkanı olsun oyuncuların, şu ağlayan farmerlar buna itiraz etmez diye düşünüyorum
    +++++++++++

Eli kolu tutmayan herkes sevinmiş npcnin gelmesine. Arkadaşlar bu oyun takım oyunu mmorpg oynuyorsan illa ki bi takımın olmalı. Oyuna zaman ayırmalı emek vermelisin. Biz de para basmadık ekipçe uğraştık ettik o slotta kastık. Oyunun güncel patchine göre en sağlam armorunu görevden almak ne demek ya? Eşit server istiyorsanız gidin pvpye bir sürü eşit server var. Usko bu kadar kolay olmamalı. Hata ettiler getirdiler npcyi allahtan geç olmadan farkına vardılar da kaldırdılar.