Page 12 of 21 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 206
    Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ronark Land Canlanması adına Myytril-Dragon Scale vs. Dropları moblara ekliyosunuz. Drop Rate normalin altında ve pk döndüğü için kasılması zor oluyor genelde. Oyuncular İttfak yapan clanlardan geriye kalan tek slot Buralarda İtem yapmaya çalışıyor ve siz bunu Eslant Dark Mytril Fragment ile elinden alıyosunuz. Ya ittifak clanlara çare bulmanız gerekecek yada bu oyunda boş Yere kaybetmeye devam edicez hep birlikte. Siz maddi Hasar göreceksiniz. Biz pk da kişi sayısı azlığından yakınacağız.
    D.N : Altarda 6-7 party lik BVB clanı farklı ırklarda slotuna ks atanı arkadaşını çagırarak kestiriyor. Bu olay VEGA sunucusunda daha sıkıntılı bildigin kadarıyla Crawle clanı 20 party e yakın bu ittfak olayını gerçekleştiriyor. Geri kalan oyuncular ya bırakıyor yada item yapabilmek için oyuna TL yatırması gerekiyor.

Senior Member
    Keşke bunlara bu kadar akıl yorcağınıza koxpu nasıl engellerizide düşünseniz

Eslant taramacılarda

Chaos u söylemeye gerek yok

eslant maradon emc bütün slotlar

ee koxp varken bu güncellemelerin anlamı ne yani illa czde tren mi dolaşması gerekiyor önlem almanız için

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yine oyunu bırakma vakti geldi anlaşılan.
    Teşekkürler.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Gagko View Post
    Sayın Eryudes delosda ki tarantula slotları bugda mı yoksa komple ordan çıkan görev itemlerini kaldırdınız mı ? 1 saatte 5 tane çıkıyor
    Bende bukonu ile ilgili konu açtım ama bazı arkadaşlar olayı dalgaya vuruyor. Drop oranları zaten geçen haftalarda azaltılmıştı ve gözle görülür bir düşüş vardı. Buraya kadar problem yok. Ama şuan son güncelleme ile bir hata olduğu kesin , az önce tekrar denedim inat ettim 1 saat durdum ve hiç atmadı. Ya komple kapadılar yada yanlış değer girdiler. Bence kontrol edilmesinde fayda var. Ayda yılda bir kale almışız ondada dragonu kesemiyoruz şaka gibi Dragon katındaki görevide yapamıyoruz haliyle.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Melee demek, tor düştü des at vur yere demek değil. Eski bir oyuncu olarak biraz daha oyunculuğun ön plana çıkacağını düşünüyorum.

Partinizde yer alacak olan buffer sınıfına bağlı CZ'de kartlar yeniden dağıtılacaktır.
    Meele demek sadece warrior parti demek mi emin degilim,benim ekibim 4-5 kişi ile sınırlı ve partimde bufferım yok tek db 3 asas gordion serverında pk atmaya calısıyorum,magelerin elindeki faun ve fulitollerin +10 oldugu gordiondan bahsediyorum,güncellemeden sonra 2 asas oyunu bırakma kararı aldı,7k hp ile 2-3 pt dolaşan mageleri geçtim sadece 1 pt magenin tek novasına ölecek charlarla oynamak istemediler,kalkıp onlara yeni sisteme göre oynarız deyip ikna etmeye de çalışmayacagım,muhtemelen pus item kırma gereksinimi duymayan,pk esnasında sadece sw sc basan bir mage ekibe katılırım veyahut diger pek cok arkadasım gibi bırakma zamanı gelmis

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    5 karakter slot istiyoruz :d

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Çok teşekkür ediyorum Gayet güzel bir güncelleme oldu elinize sağlık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by inirvana View Post
    undy sc geri gelsin diyenlere ;
    sen çarını ful ap yaparsan 10k hp olur tabi. Alıştınız ful ap ile oyunda gezmeye pvp serverı gibi magelere tek atıyorduk.
    Ilk önce o takı kombinasyonunu değiştireceksin. Küpere ful str yapan opal earning almamakla başlayabilirsin.
    Pazardaki stoklanan und scler kalktığında oyun dengeye ulaşacak.
    Iki warrior 8 kişilik mage partinin içine korkmadan giriyordu. Bu adalet mi yani ?
    Bende warrior playerim yapılanı destekliyorum.
    Asasların duratıda kalkmalı bir an önce
    asaslarin durati kesinlikle kalkmali
    duratsiz bile kesiyorlar rahat 5-6k vurup

Senior Member
    Durat ap SC kalklamalı mageler ağlıyor çünkü

Senior Member
    Warriorun yere vurması ile mage novası aynı çünkü warrior 63637273774 mt uzaktan vuruyor ice skili var light skili var haklısınız