Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 206
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by heavenskhan541 View Post
    Taratula dişlerini azaltamnız her ne kadar güzel olsada. Dark Dragon odasına giderken bu materyalden 5 tane verip anahtar alıyoruz. Bence ya keyde ayrı şekilde drop olarak düşsün taratulalardan ya da giriş sistemini değiştirin. Giren herkes için 5 adet taratula istediğini varsayarsak yeni serverda 1 partinin dark dragon kesmesi zor olacağını düşünürsek en az 2 partyden 18 kişinin 90 adet diş çıkarması gerekecek ki bu oldukça yüksek bir rakam içeri girerken sıkıntı olacaktır.

Bu konuyuda dikkate alırsanız sevinirim.
    Dark Dragon gibi unique atma olasığı çok yüksek boss için kişi başı 5 diş bence normal ama tabi sayı 2-3 düşürebilir. sonuçta dark dragon gibi özel bir boss önceden hazırlık yapılması gerek,
    Orion da 10-11 kişi kesiyorduk biz.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    şu und sc ile red pot kaldırıldı diye ağlayanları anlamıyorum yok efendim düzenleme magelere avantaj saglarmışş yahu dogru diyonuz 83 berserker 5 warior red potlu scli 2 debuffer 1 cc ac toruu des ol vur yere ee 3.5k damage burda adalet var demi 6 mage ise alanla en babası 1.5k vursun siz ayak basmayla 3.5k vurun sonra sizin keyfinize diyecek yok hani hani nerde adalet çünkü zaten bundan fazlası olamazsınız niye zorunuza gidiyo sc siz oyun oynamak red potsuz oyun oynamak altar serverinde Truva ve Celtics clanı gibi parayı basıp sc yide basıp farm slotlarını basmak sonrada np kasdık demek midir bu oyun bence gayet güsel oldu artık kimse scyi basıp arkasına bi db alıp kendini kral ilan edemicek çokta adil oldu berserker olup tor düştü at desi vur yereden ibaretsiniz inşş bu yapılan doğru güncellemeden dönülmez diyecemde zaten şuan parayı basıp fll sc ile farmcıları kesenler ağlamaya başladı bile
    Last edited by senbenze; 03-06-2019 at 12:00 PM.

Junior Member
    niye zorunuza gidiyo niye bufsuz farmerlere teke ölmektenmi korkuyorsunuz yoksa

Undy sc geri gelsin diyenlere ;
    Sen çarını ful ap yaparsan 10k hp olur tabi. Alıştınız ful ap ile oyunda gezmeye pvp serverı gibi magelere tek atıyorduk.
    İlk önce o takı kombinasyonunu değiştireceksin. Küpere ful str yapan opal earning almamakla başlayabilirsin.
    Pazardaki stoklanan und scler kalktığında oyun dengeye ulaşacak.
    İki warrior 8 kişilik mage partinin içine korkmadan giriyordu. Bu adalet mi yani ?
    Bende warrior playerim yapılanı destekliyorum.
    Asasların duratıda kalkmalı bir an önce

Senior Member
    çok hoşuma gitti bu ya yıllardır tek priest oynayanları görmek istiyorum

Junior Member
    Last edited by pirlot1; 03-06-2019 at 12:57 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Atılan adımlar fikriyattan ötürü yerinde. Lakin, bu güncellemenin geleceğinden minimum 2 hafta öncesinden haberleri olan insanlar mevcut. Undying Scroll ve Red Pot adlı eşyaları database'den silmediğiniz sürece kimse bu eşyaların öyle ya da böyle belirli "elit" kişilerin elinde tutulmadığına inanamayacaktır. Yani "bazı" yayıncıların çantalarında böylesi eşyaları haddinden fazla "stok"lanabildiğine daha önce de tanık olmuştuk. Oyun içi dengeler ve dağıtılan bu "kartlar" anlaşılan o ki "elit"lerden yana "şans" getirecek gibi duruyor. Ne diyelim, yine de teşekkürler...

Senior Member
    Günlük görevde beni en çok geren ks muhabbetiydi. 1 dakika re-spawn süresi harika bir dokunuş olmuş. Tebrik ve teşekkür ediyorum.

son zamanlarda güzel işler yapılıyor, şahsım adına tebrik ediyorum. oyuncuların genelinin memnun olduğunu görüyorum. arada üç beş tane ağlayan çıkıyor ama onlar da muhtemelen kendi çıkarlarına ters düştüğü içindir. artık oynamam diye saçma sapan tehdit mesajları atmaniza gerek yok, oynamak istemeyen oynamaz. oyun eski parlak günlerine dönüyor...

Senior Member
    Returnee couponlarımızı kullanıma açın artık.

Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast