Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Junior Member
    kardeşim burda 1 kişi bile mağdur oluyorsa sorun var demektir insanlar zaten gergin sorununa çözüm aramaya çalışıyor birde sizin gibi tipler gelip kışkırtmasın bugün sen rahatsın hoşsun o kafanın içindeki beyini 2 saniyeliğine kullan telefonun suya düştü çalındı vs 10 milyon tane ihtimal olabilir böyle bir durumda destek yok bir şey yok insanlar bunu dile getiriyor bizde istiyoruz 50 pc girmesin 1 tane olsun zaten milletin derdi 1 taneyi adam gibi yapabilmek gelip hala insanları geren yorumlar yapmayın

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    kardeşim önyargına başlatma tek char olup sıkıntı yaşayan kişiler var bende onlardan biriyim gereksiz abuk sabuk konuşacağına azcık empati yap
    bahsettin multicilere çözüm değil bu zaten çünkü kazanan adam her türlü telefonda bulur hat da modem de
    benim şuanlık durumum iyi değil nttnow telefonuma indiremiyorum diye abimin telden kayıt oldum tel alıcak paramda yok ama charımın sadece pusuna exp kasmasına ıvırına zıvırına 500 lira harcadım ama cevimden değil oyun içi uğraşlarımla bunca emek çöp oluyor sen gelmişsin herkeze multici gözüyle bakıyorsun
    oyundan kazandığını oyuna vereceğine önce kendine bir telefon alsaydın keşke.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Bu konu ile ilgili olarak eklemek istediğim şey hesabım çalındı ve yeni hesap açıp giriş yapamıyorum. Nttnow uygulamasında yeni hesap ile giriş sağlayamıyorum peki şimdi ben napacam yeni telefon mu alacam ticket attım ona da cevap gelmiyor. Eski hesabım umrumda değil. Sadece yeni hesap için uğraşıyorum. 4 gündür oyuna giremiyorum.

Senior Member
    benim kayıtlı telefonum bozuldu bende mecburen format atmak zorunda kaldım silindi ntt now nasıl yapabilirim .

Senior Member
    Ben uyardım böyle bir tehlike var dedim kimse dinlemedi. Şimdi ayikla pirincin taşını

Oyunda kimse kalmaz net

Tags for this Thread