Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Junior Member
    Gayet guzel gelisme multicilerin gozleri yasli.

Senior Member
    Telefonum uyumsuz diye abimiden kayıt oldum olası güncellemede zaten sürekli abimin telefonuna ulaşamayacaktım birde abim telefonunu değiştirdi
    ben şimdi sırf oyuna girmek için tek charım var diye telefon almak zorunda mıyım
    yahu alt tarafı bi oyun oynicaz vaktimizi geçircez yaptımız onca emek bu şaçmalıkla çöp mü olucak
    telefon şartı koymak nedir otp güvenliği benim için yeterli şuana kadar hiç soyulmadım
    şuanlık telefon alıcak paramda yok olana kadarda charıma erişemeyeceksem zaten oyun benim için bitmiştir
    herkes biliyorki pus dünya kadar para ben pusa yatırım yapmaktan charıma doğru düzgün bile item alamadım
    önce dc pre aldım sonra switch pre hala daha eksiği var kaldı ki oyuna giremicem good job nttgame

Senior Member
    Burdaki ağlayanlar çoğu multici pazarcı.Yok annemin yok arkadaşın telefona kayıt ettirdim oalyı hikaye.Sizler birazcık karakter sahibi olsanız zaten bu adamlar böyle şeyler getirmek için kafa yormayacak.Belki de çok daha güzel şeyler gelecek.Ama oyunun büyük kısmı oyunu ticarethane olarak gördüğü ve kafası basmadığı için ayda kazandığı 1000Tl'yi kazan sayıyo.Bunu yaparken asosyal bi kamil oluyo haberi yok.Olan benim gibi adamlara oluyor.Telefon değişmem lazım değiştiremiyorum şu uygulama gelecek diye.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu tarz bir saçmalık umarım yapılmaz ya da NTTNow uygulamasının eski sürümü de çıkartılmalı, telefonum eski iphone 4 (eski sürüm) nttnow uygulaması yüklenmiyor, bir oyun için telefonumu değiştirmeyecem!! Kayıt olurken zaten zorlanarak hattımı başka telefona takıp kayıt oldum. Her oyuna girdiğim de onay almak için hattımı başka telefona takmak da saçmalıktan başka birşey olmaz! Bu tarz bir zorunluluk kişinin tercihine bırakılmalı OTP gibi;!!!! sonuçta istediğiniz güvenlik ise kişisel tercih olmalı, aksi taktir de insanlar farklı şeyler düşünür!

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Burdaki ağlayanlar çoğu multici pazarcı.Yok annemin yok arkadaşın telefona kayıt ettirdim oalyı hikaye.Sizler birazcık karakter sahibi olsanız zaten bu adamlar böyle şeyler getirmek için kafa yormayacak.Belki de çok daha güzel şeyler gelecek.Ama oyunun büyük kısmı oyunu ticarethane olarak gördüğü ve kafası basmadığı için ayda kazandığı 1000Tl'yi kazan sayıyo.Bunu yaparken asosyal bi kamil oluyo haberi yok.Olan benim gibi adamlara oluyor.Telefon değişmem lazım değiştiremiyorum şu uygulama gelecek diye.
    Hikaye ? Kimse sana bunu inandırmak zorunda değil . Ama hikaye değil gerçekse napacaksın ki aynı şeyden dolayı ben de muzdaribim . Boş muhabbet yapanları hiç sevmiyorum .

Senior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    kardeşim önyargına başlatma tek char olup sıkıntı yaşayan kişiler var bende onlardan biriyim gereksiz abuk sabuk konuşacağına azcık empati yap
    bahsettin multicilere çözüm değil bu zaten çünkü kazanan adam her türlü telefonda bulur hat da modem de
    benim şuanlık durumum iyi değil nttnow telefonuma indiremiyorum diye abimin telden kayıt oldum tel alıcak paramda yok ama charımın sadece pusuna exp kasmasına ıvırına zıvırına 500 lira harcadım ama cevimden değil oyun içi uğraşlarımla bunca emek çöp oluyor sen gelmişsin herkeze multici gözüyle bakıyorsun

Junior Member
    en azından bir kereliğine telefon numarası değişme seçeneği olması lazım ne yani millet oyun oynayacak diye telefonunu 10 yıl kullanacak değil böyle saçmalık olmaz

Senior Member
    telefon deişikliği snırsız olarak gelir ancak otp gibi kod nttnowa gelip 50 pc olanlardan kurtulmak sart

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bi tanesi de demiyor ki konuyu açan adam banlandığı için kendisini şikayet edeni suçluyor ve yeni illegal hesapların çakallığının peşinde koşuyor diye İşte burda bu dertlerinize de karşı çıkanların tek sebebi bu beyler. Siz deliler gibi adamlara hakarete varan yorumlar yapıyorsunuz ama herkes bu konuyu açan koxper ya da pazarda 50 char açan suriyeli mülteci tiplerinden bıktığı için bu uygulamanın çok iyi olacağını söylüyor. Siz ne kadar kendinizi savunsanız da burada uygulamaya gelecek olan bu yeniliğe karşı çıkan kişilerin %90 ı ya koxp kullananlar ya da pazarcılar. Ben değilim 1 tane bilgisayarım 1 tane charım var diyen varsa o %10luk kısımdadır üstüne alınıp burada belirtmesine gerek yok.

Senior Member
    çok güzel olmuş. koxpla para kasanlar oturup ağlasınlar. adamlar arkadaşlarının telefonlarını meşgul ediyolardı. Şimdi ne yapacaklar göreceğiz.

Tags for this Thread