Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Question Gelecek Olan Nttnow ile Oyuna Giriş Hakkında

Merhaba;

Bugünkü twitch yayınında yakın bir zaman içinde oyuna nttnowa gelen onay ile giriş yapılacağını açıkladı GM'ler.Fakat telefon numaramın kayıtlı olan hesabı sağolsun biri banlattı.Bende yeni hesap açtım 1 haftadır uğraşıp o kadar gb kasıp cash çektim.Telefonu bi arkadaşın üzerinden onaylattım ben nasıl oyuna giricem bu durumda sorarım size GM'ler

Junior Member
    Bende duydum böyle saçma birşey olamaz .Telefonları kayıt yaptırma olayını açıklarlarken telefonla girişle ilgili birşey olmayacak dediler ama ilerde uygulamaya ek özellikler gelebilir dediler.Tekraren sorduk girişle ilgili bir sıkıntı çıkarabilir mi bi durum olabilir mi diye .Hayır arkadaşlar sadece hesabınıza birleştireceksiniz yeterli olucak diye söylediler.Şimdi ise her oyuna girişte telefona uyarı geleceği söyleniyor.Ben kendi telefonum uygulamayı desteklemediği için farklı telefon aldım ve de uygulamayı hesaba bağlayınca telefonu sattım.Şimdi soruyorlar telefonu bozulan efendim telefonunu satan yada kendi telefonu olmadığı için uygulamaya giriş yapamayan ve bir tanıdığından hesap kuran oyuncular ne yapıcak diyorlar cevap şunu veriyor oyuna giremiyecekler bu kadar insanla dalga geçer gibi bi durum söz konusu ben ve bir çok insan bu telefonlara ulaşma konusunda problemi var siz yönetim kısmında oolan kişilere defaatle söylüyoruz eğer böyle bi düşüncesi varsa firmanın hiç düşünmeden sorgusuz sualsiz mukavemet gösterin çünkü bu durum çok mağdur doğuracaktır.Sizin yayınlarda söyledikleriniz kayıtlarda var herkes sizi bu şekilde sıkıştırıcaktır.Çünkü söyledikleriniz açık GİRİŞTE TELEFON UYGULAMASI KULLANILMAYACAK SADECE HESABI BAĞLANACAĞINI SÖYLEDİNİZ.Herkes o size itimat etikleri için oyuna başlamak isteyenler karar verdi vs vs.. Tekraren söylüyorum böyle bir düşünce varsa bile derhal kimler yapmak istiyorsa karşı durunuz yoksa iş kontrol edeceğiniz boyutu çoktan aşıcaktır ve de size zarar doğracaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Süper haber multiciler ağlasın Seri ağlaa...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arada telefon değiştirme hakkı her hesap için ayrıca 1 yada 2 sefer tanınmalı.

Junior Member
    telefonu bozulan yada yürürken rögar kapağının altına düşürdüğünde seninde bir oyun hesabın olmayacak güzel kardeşim herkesi toptancı yapacağına yarın benim başıma ne gelir şom ağzımı açmayayım demelisin ama ben senin gibi sana iyi ki ohh oh ağla ağla gibi cümleler kurmak hakettiğini yaşarsın inşallah.

Senior Member
    ondan gb alışları çakılıyo herkez satıyo

Junior Member
    bir hesaba bir telefonla bağlamak çok saçma birşey o telefona herşey olabilir gece uyurken evine hırsız girer telefonunu alır gider hiç bir şekilde hesabına giriş sağlayamayacaksın böyle bir durumda bu yaptığınız çok saçma çokkkk telefonun başına gelebilecek milyon tane şey var 1 telefonla 1 hesabı bağlamak çok kötüüüüüüüüüü

@mucci bro ne mühendisisin

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Sen yatırım yaptın diye oyun değişiklik yapamayacak diye bir şey yok yeterli değil bu şeyler kökten çözüm için genie ve buy pazar kaldırılmalı ya da pazar sistemi liste halinde bir sistem olarak satılabilmeli satacam diye pc açık tutulmamalı.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    benim telefonum eski sürüm ios, kayıtı yaparken annemin telefonu üzerinden kayıt yaptım, ee şimdi ne olucak ben yeni telefon mu alıcam? şaka mı bu.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Tags for this Thread