Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

NTTNow Doğrulama Kodu

Yeni üyelik alıp telefon numarası ile eşleştirdim. NTTNow uygulaması ile yeni sunuculara kayıt yaptırmak istiyorum. Telefonuma indirdiğim uygulamaya giriş yapmaya çalışırken girdiğim telefon numarasına doğrulama kodu gelmiyor. Ne yapmam gerek?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınızda problem olabilir. İncelenmesi adına NTTNow kategorisini seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Yeni açtığım üyelikte nasıl sorun oluyor anlamadım. Bilet gönderdim. Bunun dönüş süresi nedir? Bu işlemler için bir şeyler ödüyoruz, yine de başlayamıyoruz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bazı durumlarda operatörle alakalı ya da başka bir nedenden kaynaklı problemler oluşabiliyor. Bu nedenle hesabınızın incelenmesi gerek.

Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Normalde 72 saat içerisinde yanıt gelmektedir. Ancak yoğun bir dönemden geçildiği için yanıt süresi uzayabilir. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Attığım bilet için yanıt geldi. Yanıtta NTTNow üzerindeki telefon kaydımın 1 defalığına silindiği ve uygulamayı silip yeniden yüklemem gerektiği yazıyor. Aynı şekilde yaptım her şeyi. Ancak yine de doğrulama kodu gelmiyor. Yanlış yaptığım hiçbir şey yok. Telefon bana ait, numara da telefondaki numara. Knight Online üyeliğindeki telefon numarası da aynı. Nasıl yapacağım bunu ben? Bi yardım edin lütfen.
    View Ticket: #OLQ-852-16194

İlgilenecek kimse yok mu?

++ güncel kalsın.

Junior Member
    Bu sorunu ben de yaşıyorum. NTTNow uygulaması entegrasyonu tam olarak tamamlanmadığı için oluyor sanırım. Mağduriyet yaşayan insanlara çözüm sunulmalı. Hesaba cash çekip de oyuna bu nedenle bağlanamayanlar ne olacak?

Bi hevesle başladık cash çektik, masraf yaptık. Daha ilk adımda tıkandık kaldık. Keşke önceden bi uyarı olsaydı da çekmeden deneseydik bunu.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Yaşadığınız sorundan dolayı maalesef forum üzerinden size bu konuyla ilgili yardımcı olma şansımız bulunmamakta. Destek ekibi sorunun çözümü için bir yöntem denemiş ama, sorun çözüme ulaşmamış gibi durmaktadır. Başka yolların denenmesi adına, lütfen destek ekibi tarafından size geri dönüş yapılmasını bekleyiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Tags for this Thread