Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Sirius Draki Sıralaması

Arkadaşlar son 15-20 dk ya kadar kontrol ettiğimde sıralamada 50. sıradaydım ki süre olarak birinin yetişip geçmesi imkansız artık o dakikadan sonra nasıl oluyorda 50. sıradan bi anda sıralama dışı kalip kutu alamadım bunu bana açıklayabilicek bir yetkili var mı ? Ayrıca benzer bir kaç durum açılan konulardan gördüğüm kadarıyla bir kaç kişinin daha başına gelmiş bir hata oluşmuş olma ihtimali var mı acaba ? @Eryudes

+++++ lütfen bir yardım

Junior Member
    +++++++++++++

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli bilgiyi alabilmek için yapımcı firmadan istekte bulunduk.

Junior Member
    teşekkürler

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli bilgiyi alabilmek için yapımcı firmadan istekte bulunduk.
    Teşekkürler beklemekteyiz bilgilendirilme yapılırsa harika olur

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    15 20 dakika da neden birinin yetişmesi imkansız olsun ki yeterli bir zaman bence

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Harikasınız umarım sonuç bulur, çünkü gerçekten 6-100 arası illegal dolu. Görünmüyorlar sıralamada ona güveniyorlar. Aktif bir şekilde drakiye düzenli girip rank yapan biri olarak söylüyorum bazı süreler gerçekten gerekli koşullar sağlanmadan imkansız. Merak ediyorsanız içerisinin nasıl maximum sürede bitirilme ihtimalini içeren bir video çekip atarım, diğer koşullar imkansız çünkü.

Merhaba hala bir bilgilendirilme yapılmadı umarım tez zamanda bir açıklama yapılır ve lütfen konuyu güncel tutalım yapımcı firmanında bunları görmesi ve ilgili arkadaşlara yardımcı olması gerekiyor böyle konularda bu iş sadece gm ekibinin işi değil . Şöyle düşünelim şirketiniz var ve müdürünüz şirketi yönetiyor diye sadece gelen parayamı bakarsınız yoksa şirketinizde ne olup ne bittiğine ara ara gidip bakarmısınız ? Gerekli incelemeler inşallah yardımcı olurlar .

Banned
    Draki koxperlara ve buglara çözüm bulunmadan gelmemeliydi.

Ayrıca bu harita giriş seviyesi yüksek tutulmalı koxperların görünmeden exp kasma yeri birde wb npc kaldırılmasıyla koxperlar herhalde bütün gün gasp edip görünmeden buralarda farm yapıyor olmalılar.