Results 1 to 8 of 8

Oyunun adı Knight Online değil Rogue Online olsun...

Archerım var her türlü parti buluyorum, harici hiçbir jobu kasamıyorum, mage deneyim dedim pt alan yok, warrior zaten kasan yok, kurian denedim 52 lwl zor kastım, bide pri deneyim dedim onda bile Partiye alan yok, kimsenin heal ve buff a ihtiyacı yok ne garip oyun olmuş arkadaş.

Herkese tavsiye takımım yok diyen hiçbir jobla uğraşmadan Rogue açsın tek kasılabilen job Rogue.

Senior Member
    Titan party'ler deli gibi lr mage arıyor.Paramun warriordan aşağısını istemiyolar.Bp priestim bazen mage çöp farmına bazen yer varsa paramun,brahman takılıyorum.Okçu'nun tek avantajı grell'de party bulması Bizi de grell almıyolar.

Senior Member iVibe's Avatar
    aynı oyunu oynuyor muyuz diye bi düşündüm

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    zamanın yoksa oynama kardeşim senin sorunun zaman

Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Titan party'ler deli gibi lr mage arıyor.Paramun warriordan aşağısını istemiyolar.Bp priestim bazen mage çöp farmına bazen yer varsa paramun,brahman takılıyorum.Okçu'nun tek avantajı grell'de party bulması Bizi de grell almıyolar.
    BP oynama sebebin nedir?

Ben geçen gün, +9 fabric set, iron set, geri kalan str set almaya niyetlendim herkes yerden kalkamazsın dedi vaz geçtim.

Harici olarak neden titan partiler lr mage arıyor?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Okçu ve asas sınıfı ekibi olmasa da başının çaresine bakabilecek sınıflar.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JimmyHowlett View Post
    BP oynama sebebin nedir?

Ben geçen gün, +9 fabric set, iron set, geri kalan str set almaya niyetlendim herkes yerden kalkamazsın dedi vaz geçtim.

Harici olarak neden titan partiler lr mage arıyor?
    titan lightning resistance açısından çok zayıf, partide iki lr mage varsa kitleniyor ve slot rahat dönüyor. priest daha az heal atmak zorunda vs. vs.

ek: paramun partilere genelde okçu almazlar. belki yoklukta wolf atsın diye ve şart olarak 3&5 kombo isterler.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Mageyle her seek açtığımda bir çöp slotundayım her gece sabaha kadar kasabiliyorum bir kaç günde 80 oldum. ilk açtığım job rogue hala 76 level oda chat görevleriyle oldu party bulmak çok zor. Sen farklı oyunu oynuyorsun herhalde.