Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member LiteraryLuckys's Avatar

National Point Sıralama Ödüllerinin Yetersiz Olması

Selam arkadaşlar,

Şövalye sıralamasının ve aylık derece sıralamasından elde edilen ödüllerin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Oyuncular olarak NP sıralamasını sağ ve sol olarak ikiye ayırıyoruz. Tabirimize göre sol sıralamada veya sağ sıralamada yer alan oyunculara şu şekilde ödül veriliyor;

Genel olarak ödüllere baktığımızda oldukça yetersiz veya önemsiz olduğunu görebiliyoruz. Şövalye veya derece sıralamasına giren ve bunun için emek sarf eden oyuncular için ödüllerin güncellemesini talep ediyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

NOT: Resmi site üzerinde bulunan şövalye ve derece sıralaması yaklaşık altı gündür çalışmıyor. Ek olarak sıralama ödüllerinde derece sıralamasına giriş yapan oyunculara yeni sunuculara hiç bir şekilde ödül verilmiyor. İlgili NPC ile görüştüğümüzde tarafımıza sıfır para ödülü veriyor.
    Last edited by LiteraryLuckys; 03-04-2019 at 04:20 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu simge ve ödülleri alma imkanım yok ve olmayacak çünkü ona oynamıyorum ancak yine de katılıyorum. Bu ödüller artırılmalı.

Bu miktarlar şu an sadece var olmak için var, oyunda bu simgelere sahip olan kişilere hiçbir faydası yok hatta eminim ki çoğu kişi almıyordur bile.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kesinlike ödül sistemi değişmeli!!

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Arkadaşa katılıyorum en azından basılan sc lerin bir kısmını karşılayacak kadar para ödülü verilmeli veya ay sonunda sc hediye edilebilir

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Katılıyorum rank için sıralama için tatmin edici ödüllerin olması gerekiyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Katılıyorum en az 1 tane daha 0 koymak gerekiyor ödüllere.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım daha fazla destekleyen oyuncu olur, böylece ödüllerin değiştirilmesi için yapımcı firma ile görüşülür.

Resmi site üzerinde bulunan sıralamalar güncellenmiş, ilgi için teşekkürler.

Senior Member
    O ödülleri hiç alamayacak olsamda katılıyorum +1 Para ödülü çok göreceli bi server'de değerliyken diğerinde hiç bi değeri olmayabiliyor bence pvp yapılarak kazanılan derecenin ödülü de pvp'de işe yarayacak birşeyler olmalı.Örneğin buff ac lion scroll gibi.

Senior Member iVibe's Avatar
    Bu konu hakkında bir post atmayı planlıyordum sen benden önce davrandın

Aylık np sıralamasındaki oyunculara günlük cezbecidi ödüller gelmeli. Aynı draki sıralama ödülleri gibi. Bu silvery gem red gem tarzı da olabilir özel kutular da olabilir ama insanların np kasmasına teşvik edecek bir şey olmalı.

Kesinlikle katılıyorum, çok abartı olmadan ama yine de cezbedici bir ödülle değiştirilse harika olur.