Results 1 to 6 of 6

Npc buy fiyatlari ve sell fiyatlari değişmeli

Arkadaşlar şimdi farm yapan biri olmamama rağmen bazi şeyler çok saçmalamaya başladi.

Pus itemleri ,premium alimi dolara ve euroya endeksli olduğundan ve ülkemizdeki kur fiyatlari ortada olduğundan :hp scroll 120m oldu,genie 50m , trina 270m oldu. Ama bus hala 2,3m npc ye sattiğin item ayni para.mp 5000k premium ile 11.5k dan hostan cektigin mana ayni paraya gelir oldu. Gb fiyati 40 tl den 20 ye indi. Ne item basilir oldu ne farm yapilir oldu.pk atmanin masrafi sc başina 1m lerden 4 m lere çikti.

Premium parasi değişmez eyvallah madem hal böle iken npc item buy fiyatlari scroll fiyatlari değiştirilmeli pot fiyatlari düşürülmeli. Bf ye giriyorum warrior la pot parami çikariyor anca 2 saat boşa tirmala.

Genie 50m ,hammer 30m, auto loot olmus bilmem kac m ,peri desen ateş pahasi. Herkes olmuş okçu anca kurtariyor oyundaki değişimlere takip edemiyorsunuz. Cidden bu işi bilmiyorsunuz ne zaman birakicaksiniz merakla bekliyorum.

Diş kroya çağariyorlar gitmiyorum. Vallahi pot parami kurtarmiyor 15m wirinom taşi oda düşerse kaça böleceksin kardeşim.

çöp item kasilirdi dc premium flash ile çöp item dropunu azalttiniz,ms dropunu azalttiniz, eslanta sinek ucusuyor. Bazi seyleri cz ye getirdiniz eyvallah .ts yi kime saticaz merak ettim ? Adam delosta ts bastigi icin ts aliyordu. Adam farm yaptigi icin ts aliyordu. Farm yapan olmayinca eslant boşalinca ben ts yi kime satacam , hammeri kime satacam.

Gereksiz tipler yazmaya başlar şimdi satma ozaman satmak için mi aliyorsun bilmem ne ,item saticam ki bus alicam bedavayami aliyoruz busu.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    eski swler için çok haklı bir yazı. ben siriusta oynamama rağmen katılıyorum sana +1

Banned
    Eski serverlar pus maliyetini düşürecek etkinlikler indirimler getirilmeli öyle %25 falan kurtarmaz en az %50.

++++++++++++++++++++

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    oyunda noah kasmak iyice zorlaştı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Mantıklı bi yazı evet ama şimdi coin kasmayı arttırırsalar gb nin fiyatı düşecek yine aynı yere varacak Sen günde 1gb kasıyorsan 2 gb kasacaksın doğal olarak 1gb lik itemin fiyatı 2gbye cıkacak ve gb fiyatı da yarıya düşecek. Eski serverlar için bu saatten sonra pek birşey yapılabileceğini sanmıyorum başta hata yapıldı bu kadar zaman sonra gelen 3 server ares diez hariç tüm serverları bitirdi.