Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

CR ye verilen aşırı geç cevaplar

Merhabalar

Bu aralar farkındasınızdır cr bölümüne atılan ve sonuçlanması 1-2 hafta sürmeye başlayan olaylar serüveni ne zaman bi son bulacak. Adam 1 haftada her olayın içinde baş aktör olarak dolaştıktan sonra banlanması çözüm odaklı olduğunu düşünmüyorum. Yeni karakter alıp yoluna devam ettirdiğiniz koxperlar oldugu sürece legal oynayanların bu oyuna daha ne kadar para yatırmasını umuyorsunuz? Şimdi bir moderetör gelip cr çok yoğun yetişemiyoruz demeside bunun çözümü degil. Biz kesin çözüm istiyoruz artık...

Birde crdeki konuların cevapsız silinmesinin anlamı nedir? verdiğimiz kanıt yetersiz mi ya da sonuçlandı mı? ona göre bir yol izleyelim bizde

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by RikiCan View Post
    Birde crdeki konuların cevapsız silinmesinin anlamı nedir? verdiğimiz kanıt yetersiz mi ya da sonuçlandı mı? ona göre bir yol izleyelim bizde
    Cevaplanan reportlar siliniyor 23:00 civarında.

Ama bazı reportlar sadece inceleyeceğiz cevabı geliyor sunucu göremeden siliniyor bu tür konularda net sonuçlanana kadar kalmalı oyuncu görmeli bu kişi ceza aldımı diye.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şahıs yaklaşık 15 gündür koxpla VEGA 4 HTC slotunda farm yapıyor.Nasılsa ban yer diye crye atmamıstım ancak ban yemediği için 2 gün önce videosunu cekip crye attım ancak halen daha ban yemedi.Lütfen gerekli kontrolleri yaparmısınız artık ? Koxpla kastıgı yetmezmiş gibi dalga geçiyor adam artık.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by Tunabey277 View Post
    Şahıs yaklaşık 15 gündür koxpla VEGA 4 HTC slotunda farm yapıyor.Nasılsa ban yer diye crye atmamıstım ancak ban yemediği için 2 gün önce videosunu cekip crye attım ancak halen daha ban yemedi.Lütfen gerekli kontrolleri yaparmısınız artık ? Koxpla kastıgı yetmezmiş gibi dalga geçiyor adam artık.
    Belkide hapse atılıp tekrar kasmaya devam ediyorsun stick para...

birazdan yetkili birisi gelicek ve şikayetlerinizi cr ye atınız dicek ve konuyu kapatacak yormayın kendinizi birakın illegal oyuncular kasmaya devam etsin legal oyunculara verilen bir değer yok gibi yeni serverlarda

Member Berkantx's Avatar
    Nickname
    ✪Nympathios
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Creative
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cr'ye geç cevap verilmiyor, şunu bir türlü anlamıyorsunuz.Bu oyunu sadece siz oynamıyorsunuz ve CR'yi sadece siz kullanmıyorsunuz.Sizin gibi bir sürü oyun içerisinde kural ihlali yaptıgını düşündüğü karakterler adına konu açılıyor ve birazda incelemeye alındıgı için işlemde geç sürüyor.
    Knight online,hayat ofline.
    Nympathios

Senior Member
    valla öyle report ettik bizde 1 haftadır bakan yok

güzel kafa

Quote Originally Posted by nef_pEkSw9zX View Post
    valla öyle report ettik bizde 1 haftadır bakan yok
    Kardeşim bu oyunda illegal takılacaksın illegal legal boşuna uğraşıyoruz biz koxpla kasanda premium alıyor mecbur biriken parayı nasıl okutacak nttninde işine geliyor oda premium alıyor sende alıyorsun ikinizde para kazandırıyorsunuz kimin umrunda senin hakkın yenmiş keyfin kaçmış senle dalga geçilmiş tabi ki kimsenin havadan cepleri doluyor zaten sen kimin umrundasın ?