Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Cevaplanan reportlar siliniyor 23:00 civarında.

Ama bazı reportlar sadece inceleyeceğiz cevabı geliyor sunucu göremeden siliniyor bu tür konularda net sonuçlanana kadar kalmalı oyuncu görmeli bu kişi ceza aldımı diye.
    Evet işte eğer yetersiz kanıt veya yanlış bir bildirim varsa bilgilendirme olmalı ki bizde işin doğrusunu yapalım ya da değişik kanıtlar sunalım.

Para ver üyelik al, üstüne hilecilerin peşinden sen koş, video çek, boyut küçült ,youtubeye yükle, cr ye konu aç ayrıntılı yaz ve karşılığı bu Adam beni 3 gün aralıksız mob çekerek yatırdı zor banlattım 2 kere buraya konu açtım sildiler en son bir mod konumu silip cr de onayladı. Moderatöre onaylattıktan 1 gün sonra gm banladı.

Banned
    1 konu attım 6 gün bakılmadı kalktı, başka bi tane attım gene 6 gün bakılmadı bugün 7. gün büyük ihtimal kalkıcak başka bi tane daha var oda 3. gününde yani anlıcağınız bakılmıyo crye boşa emek veriyoz bu kadar , tek başıma 1 swde hileci adam bırakmam bu kadar zor olan ney anlamıyorum 1 mesajı 10 dakikada okuyup sonuçlasanız 1 mesai saatinde 1 kişi 50 kişi hakkında sonuca varır ki minumum yavaş çalışmada 10 dakka diyorum ve cr ye 1 kişinin bakmadığını düşünüroum hayır nasıl bi bahaneniz var. herşey ortada 4-5 günde 200-300 kişi ceza yada ban yiyor bunun yarısını xcode bulsa yarısını zaten kulalınıcılar crye atıyo konuşucak çok şey varda anlıyan nerde açıklıyan nerde

Banned
    28 subat sabahi attigim bir cr postum var ve hala bir geri donus olmadi.
    cr tam bir copluk durumunda suan

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Noldu beyler CR bakan var mı ? 27 sinde ben de CR konu açtım. Hala dönüş yok hatta 1 kişi dahi konuyu incelememiş..

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Berkantx View Post
    Cr'ye geç cevap verilmiyor, şunu bir türlü anlamıyorsunuz.Bu oyunu sadece siz oynamıyorsunuz ve CR'yi sadece siz kullanmıyorsunuz.Sizin gibi bir sürü oyun içerisinde kural ihlali yaptıgını düşündüğü karakterler adına konu açılıyor ve birazda incelemeye alındıgı için işlemde geç sürüyor.
    Crye geç cevap veriliyor. Eskiden de cr vardı. 2 gün içinde sonuçlanıyordu her şey. Yeni server açıldıktan sonra geç cevap verilmeye başlandı. Çünkü crye konu açan kişi sayısı bir anda yüksek oranda çoğaldı. Ama crye cevap veren kişi sayısı değişmedi. Bu sebeptendir ki yüksek iqlu arkadaşım, crye geç cevap veriliyor. Nttgame bu cr yoğunluğu için hiçbir önlem almadı.