Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Sebep!!

Junior Member

Angry Sebep!!

SIRIUS
    LynchburgLemonade

Bana benim jail yeme sebebimi söyleyin. toplu bişeyler yazarak geçiştirmeyin!!!
    Neden hapisteyim kardeşim ben. karakterimde uygunsuz bişey yok.!!!

abyssteyken neden hapise gidiyorum!!!

Büyük iddia merakla takip ediyorum konuyu.

Member kawaiiruna's Avatar
    Nickname
    Runa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Karakterinin sebepsiz bir şekilde Jail'e atıldığını düşünüyorsan destek bölümüne bilet atman gerekiyor. Yapılan cezalandırmalarda haksız bir karar olduğunu sanmıyorum ama yine de şansını deneyebilirsin.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hadi abi hadi. Gidin frmtrde ağlayın. Burada size kimse inanmaz artık. Valla yeter. O attığın videoya defalarca yanıt geldi. Defalarca. Sizin gibi düşünme engelli arkadaşları gazlamak için çekilmiş bir video. O elemanlar gerçekten tpt kullandığı için banlandı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bi de inanıp geliyorlar Hadi karşıdakini inandırdınız diyelim bunu geçiyorum. Hacı kendi yalanlarınıza kendiniz nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum. "Donanımsal macro dosyaları gmler tarafından görülmüyor oyun içi kontrollerde illegal macro kullanımı tespit edilirse hapis cezası veriliyor" açıklaması yapıldığından beri ben birşey kullanmıyorum neden ban yedim neden hapise girdim konuları bi türlü bitmiyor. İnsanın kendi yalanına kendisinin inanması cidden bi hastalık bence charı hapisten çıkartmadan önce bi psikologla görüş.

Junior Member
    dayı siz ne derseniz diyin. 2.ci üyeliğim 2.ci premium alışm. ilkinde arkadaşım kendi pcsinde açmış denemiş kendisi söyledi. yahu genie açıp iş yerine gidince tw'den bağlanıp idare ediyorum charı. ben salak mıyım macro vs kullanayım. totalde 500 tl param gitti bu charla beraber. allah aşkına ileri geri atıp tutmalarınız gayet güzel. ama burdan saçma sapan yazdıklarıma cevap verenlerin çoğu macro kullanıp hala banlanmayanlar. ilkinden sonra pc formatlayıp öyle indirdim oyunu bi daha. kendi komik yorumlarınızı lütfen başka yerde yapın!!

Quote Originally Posted by Chivas18Th View Post
    dayı siz ne derseniz diyin. 2.ci üyeliğim 2.ci premium alışm. ilkinde arkadaşım kendi pcsinde açmış denemiş kendisi söyledi. yahu genie açıp iş yerine gidince tw'den bağlanıp idare ediyorum charı. ben salak mıyım macro vs kullanayım. totalde 500 tl param gitti bu charla beraber. allah aşkına ileri geri atıp tutmalarınız gayet güzel. ama burdan saçma sapan yazdıklarıma cevap verenlerin çoğu macro kullanıp hala banlanmayanlar. ilkinden sonra pc formatlayıp öyle indirdim oyunu bi daha. kendi komik yorumlarınızı lütfen başka yerde yapın!!
    İşin rengi şimdi belli oldu.

Member Berkantx's Avatar
    Nickname
    ✪Nympathios
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Creative
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Macro kullanmadan yazıyorum dostum sana.Eğer varsa bir sıkıntı zaten cözülecegine eminim.Konuyu ticket olarak atabilir ve ya Cheat Report'a aç destek ekibinin görmesi gerek her yere acabilirsin.
    Knight online,hayat ofline.
    Nympathios

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Berkantx View Post
    Macro kullanmadan yazıyorum dostum sana.Eğer varsa bir sıkıntı zaten cözülecegine eminim.Konuyu ticket olarak atabilir ve ya Cheat Report'a aç destek ekibinin görmesi gerek her yere acabilirsin.
    Cheat Reports kısmına sadece oyun kuralları ihlal bildirimleri gönderilebilir. Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz. Hesap desteği sadece bilet sistemi üzerinden verilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Chivas18Th View Post
    Bazı yayıncılar ban yedi en az 10 15 bin liralık charlarla macrodan dolayı Sen 500 liradan bahsediyorusn