Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Cypher ring basma sorunu

Merhabalar sitelerde internetde cypher ring basma adi altinda olan bütün videolari izledim ve okudum ve uyguladim

carin üstü bomboş yan carlarda dahil achive 0 görev 0 loot friend clan hepsi yok uyguladim . Son parami cash cekip

charcter seal scrula yatirdim kredi karti borcum var acil sorunu cözmem lazim karakter scrolu basmiyor bildiğim

gördüğüm bütün uygulamalari denedim ntt gamein ne discord sunucunasa baglanabiliyorum nede skype sunucusuna

discrod sunucusundan attilar car askida kaldigi dönemde 2 3 kere car askida kaldi dedigim icin bugun ticketimide

atdim önceden magic bag kullaniyordum cöpe attim acaba omu bastirmiyor diye lütfen gmler yada modaratörler

yardimci olurmusunuz cok acil ihtiyacim var server sirus lütfen duyarli olalim.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Nasıl bir hata aliyosun

Junior Member
    https://www.youtube.com/watch?v=GbSE8FButU4 AYNI OLAY BENİM BAŞIMDADA VAR ARKADAŞA YARDIMCI OLUNMUS TİCKET ÜZERİNDEN BENDE ATTIM

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Pet'e sahip misiniz? Eğer oto loot varsa pet'in inventory'sinden çıkartmanız gerekmektedir.

Junior Member
    İLGİN İÇİN TEŞEKÜRLER @GamesDepot pete sahibim evet ama kullanmıyorum bankada periye sahibim oda bankada yukarda video atdım o arkadasla aynı sorunu yasıyorum o arkadasın problemi çözüme ulasmıs ben da yardım bekliyorum

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Üzerinde görev vardır.

Gold premium veya üstü gerekiyor olabilir, ben okuduğumda böyleydi.
    Kendim seal açamayınca gold pre çekmem gerekti. Sonrasında seal açabildim, kesin çözüm olur mu bilemiyorum.

Charın üstüne 1 coins alın ve tekrar deneyin

Junior Member
    merhabalar sorunu cozebıldınızmı. bn bugun rıng basmaya calıstım bıre bır herseyı yaptım vıdeoları ızledım ama faılend verıyor aklım durdu herseyı denedim. 83 lwl mageme sabah bastm ama smdı 83 lwl warrıoruma basamıyorm. acaba 1 gun ıcınde 2 rıng basılmyıormu bılgısı olan bırı yorum yaparsa sevınrım sımdıden tesekkurler.