Results 1 to 8 of 8

Artık illallah ettim . Oyundan soğudum. Pc kasıyor yardım lütfen

Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım knight açıkken feci şekilde donuyor. Sadece pk alanlarında, moradon'da değil. Bomboş luferson, bomboş eslant haritasında bile . Oynanmayacak derece de kasıyor. Islemci ısınıyor. Fan adeta ateş püskürüyor. Bilgisayar boştayken cpu kullanımı %5-15 arasında değişirken, sadece knight online açıkken cpu kullanımı %89'un altına düşmemekte. 8 Gb ram 2 gb ekran kartı olan A9 işlemcili bilgisayarda 10 15 gün öncesine kadar böyle bi sorun yokken, şu son dönemde artık beni canımdan bezdirmiş, oyundan soğutmuş, oyunu oynamaya heves bırakmamıştır.

Bilgili kişilerden tatmin edici çözümler bekliyorum . Teşekkürler, esen kalın.

Bilgisayarda opera tarayıcı, knight online, anyotp , teamspeak harici herhangi bir yüklü program bulunmamaktadır.

Junior Member
    Bilgisayarın anladığım kadarıyla laptop , buna uygun cevap yazıyorum . Bilgisayarının her yerde kasma sorunun nedeni oyun değil bilgisayarının aşırı ısınmış olmasıdır .Bunun için çeşitli çözümlere gidebilirsin . Örneğin fanını temizletebilirsin . Ben de laptop kullanıcısıyım o yüzden sana önerebileceğim en etkili çözüm bir adet vakumlu soğutucu alıp bilgisayarın hava çıkışına takman olacaktır . İçerideki sıcak havayı çekecektir böylelikle bilgisayarın ısınmaz ve kasmaz.

Bendeki ürün budur .
    https://urun.n11.com/laptop-sogutucu...-pc-P200301310

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by mertbeydiyeceksiniz View Post
    Bilgisayarda opera tarayıcı, knight online, anyotp , teamspeak harici herhangi bir yüklü program bulunmamaktadır.
    team speak çok fazla sahte sitesi var bir sahte siteden indirmiş olabilirsin hesabın bile tehlikede olabilir

Senior Member
    Bende aynı sorunu yaşadım.Bilgisayarım kafayı yemişti.Microsftun tüm güncellemeleri ve tüm driver güncellemeleri yaptiğim için performansım diplerdeydi.
    Temiz win7 orj format attım.Hiçbir microsft güncellemesi ve driver güncellemesi yapmadım.Sadece ekran kartım cd sürücüsünü yükledim.
    Güvenlik içinde kav 2019 ve deff freze yükledim şuan hiç takılma sorun yok stabliiteyi sağladım.
    64 bitlik sistemler daha çok ram yiyor.Microsf güncellemeleri bilgisayarı performansını çok düşürüyor.Ekran karı mümkünse eski driverlerini yükle oyun çok eski en son driveri yüklemene gerek yok.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Son 15-20 gündür normalde kasmayan benim bilgisayar da oyunda yer yer kasmaya başladı. Sanırım yapılan güncellemeler ile alakalı bir durum söz konusu.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Quote Originally Posted by mertbeydiyeceksiniz View Post
    Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarım knight açıkken feci şekilde donuyor. Sadece pk alanlarında, moradon'da değil. Bomboş luferson, bomboş eslant haritasında bile . Oynanmayacak derece de kasıyor. Islemci ısınıyor. Fan adeta ateş püskürüyor. Bilgisayar boştayken cpu kullanımı %5-15 arasında değişirken, sadece knight online açıkken cpu kullanımı %89'un altına düşmemekte. 8 Gb ram 2 gb ekran kartı olan A9 işlemcili bilgisayarda 10 15 gün öncesine kadar böyle bi sorun yokken, şu son dönemde artık beni canımdan bezdirmiş, oyundan soğutmuş, oyunu oynamaya heves bırakmamıştır.

Bilgili kişilerden tatmin edici çözümler bekliyorum . Teşekkürler, esen kalın.
    2 güncelleme önce bu başladı benımde hiç kasmaya bilgisayarlarım kasıyor. saçma sapan hatalar veriyorlar

Junior Member
    Benimde Sorunum Aynı Yeni Yaşamaya Başladım.