Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Altar karus kralı olarak;

konu crye taşınmıştır.
    Last edited by GamesDepot; 03-02-2019 at 04:31 AM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Arkadaş oyunda kral olan kendini gerçek bi kral mı zannediyor nedir şu kralların açtığı konulardaki diplomatik ağızlara bitiyorum yav sanki dilekçe yazıyor ))

Bu arada bu konu ifşa amaçlı açıldığı için kaldırılır. Evet ortada küfür var ama en doğrusu crye açmak. Buradan ifşa ederek prim toplamak veya intikam almak değil.

Junior Member
    Aa bu kasada hic para yok diyip arkasina tum paralari uzerine alan baska charlara aktaran kral izmir deilim

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Alt clanlar dahil toplam 150 kişi dışında kimsenin umrunda olmayacak bir konu.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Arkadaş oyunda kral olan kendini gerçek bi kral mı zannediyor nedir şu kralların açtığı konulardaki diplomatik ağızlara bitiyorum yav sanki dilekçe yazıyor ))

Bu arada bu konu ifşa amaçlı açıldığı için kaldırılır. Evet ortada küfür var ama en doğrusu crye açmak. Buradan ifşa ederek prim toplamak veya intikam almak değil.
    Ohuyamadan gidmiş yitişemedim
    İllaki bir etkisi oluyor. Adam sadece Parti Başkanı olunca dahi acayip havalara giriyor.
    Gerçek hayatta bile; Demokratik bir Ülkeyiz... Hizmet için yani Çöpçülük yapsın diye Belediye Başkanı seçiyorsunda; Çöpçülerin Kralı olu veriyor. Ha birde Belediyede işe girmek için O'nun kapısında sürünenler çıkınca vay ki vay.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Tags for this Thread