Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 55
    Junior Member
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Quote Originally Posted by Flex_DiaBLo_ View Post
    o sıkıntıyı bende yaşıyorum bi anlam veremedim lüferde oturan bir karakter tpt x yemiş çok merak ettim sebebini merakla bekliyorum
    diez deki flex_diablo karakterinin cr ye atacagım bunu da incelesinler chaos ta her seferınde 1 veya 2 inci girmen yada dogar dogmaz 3 skil aynı anda vurman bunları bi incelesinler bakalım beyefendi.

İllegal oyuncuları ceza vermek yerine cash ücretlerin yüksek olmasına rağmen parayı yatırıp oynayanlara haksız ceza veren bir destek ekibi mevcut.

5 sene sonra tekrar başlayıp böyle saçma bir duruma düşmek gerçekten üzücü bir durum.

Karakteri onlar çıkarmadan parayı asla yatıracağımı düşünmeyin siz bizim gibi oyuncuları ancak kaybetmiş olursunuz.

Teşekkürler

Öncelikle kolay gelsin her şey çok güzel peki neden direk süresiz ban atılıyor ben onu anlamıyorum 5 gün önce hesabım ban yedi sebebi belli macro denedim ama neden süresiz atılıyor hapse gönder 15 günlük ban at 1 aylık ban atın neden süresiz atıyorsunuz.

Bu oyunu yıllardır oynuyorum binlerce kişi macro vb yazılım kullanıyor ve alenen ben 1 defa denediğim için süresiz ban yiyorum millet ya hapse atılıyor ya 15 günlük ceza veriliyor lütfen cezanın bu kadar katı olmasına gerek yok uyarı verseniz zaten bir daha teşebbüs'e bile yeltenmem.

Lütfen bir vakit geçirdiğimiz bu oyun vardı onuda elimizden temelli aldınız ön ceza verin direk kestirip atmayın lütfen tekrar incelenmesini ve cezanın düşürülmesini istiyorum.
    Sizinde yazdığınız üzere:Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz. lütfen süresiz ban'ı kaldırın cezama razıyım ama uyarı yapmadan süresiz ban çok aşırı.İlginiz için teşekkürler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

01.03.2019 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 158, banlanan oyuncu sayımız ise 157 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    2 gündür yazıyorum bıkmadan usanmadan!!!
    Karakterimin jail sebebi ne ???
    Abyste oturan mage charımı elimle emeğimle kastığım charımı hangi sebeple hapise yolluyorsunuz!!!!
    Bana mantıklı ve geçerli bi sebep söyleyin. yok öyle macro böyle macro demedin bunu yemem artık!!
    adamlar slotlarda cayır cayır macro açmış!!!
    Savage Ape slotları 80 lvl itemli char diye mi ban atmıyorsunuz!!!
    kardeşim oyunda Genie ile kasıp para yapmaya çalışıyoruz. siz hapise yolluyorsunuz!! giden premiuma mı yanalım giden gb'lere mi yoksa emeğe mi ?
    haksız yargsız iş yapıyorsunuz.!! emeğim hakkım haram olsun sizin gibi GM'lere. Allah cezanızı versin yeter artık!!
    Nick Listesi yapıp macrocuları veririm. ama video istersiniz!!
    atarız izlemezsiniz!!!
    allah kahretsin sizi!!

Junior Member
    Quote Originally Posted by HaylazSEHZADEEEE View Post
    İllegal oyuncuları ceza vermek yerine cash ücretlerin yüksek olmasına rağmen parayı yatırıp oynayanlara haksız ceza veren bir destek ekibi mevcut.

5 sene sonra tekrar başlayıp böyle saçma bir duruma düşmek gerçekten üzücü bir durum.

Karakteri onlar çıkarmadan parayı asla yatıracağımı düşünmeyin siz bizim gibi oyuncuları ancak kaybetmiş olursunuz.

Teşekkürler
    ++++++++++

Junior Member
    Quote Originally Posted by ccaferaydin View Post
    01.03.2019 01.00 gibi Vega ya yeni Başladım oyundaki k. adım Bruzai ve bir fiil saat 18.20 ye kadar oyundaydım dc yesemde arada bi ama sürekli oyundaydım hiç çıkmadım ve uyumadım da charım 18.20 de 69 lvl % 22 gibi bişeydi görevlerimi bitirip uyuyacaktım ve hiç bir şekilde macro kullanmadım. 18.30 gibi bir anda oyundan attı ve tekrar girmeye çalıştığımda TPT X diye hata ile karşılaştım. Kullanmadığımız hile programı için hesaplarımız neden kapatılıyor. Kullanmış olsam buraya girip zaten hak aramam.
    ++++++++++++++++

Member kawaiiruna's Avatar
    Nickname
    Runa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Chivas18Th View Post
    2 gündür yazıyorum bıkmadan usanmadan!!!
    Karakterimin jail sebebi ne ???
    Abyste oturan mage charımı elimle emeğimle kastığım charımı hangi sebeple hapise yolluyorsunuz!!!!
    Bana mantıklı ve geçerli bi sebep söyleyin. yok öyle macro böyle macro demedin bunu yemem artık!!
    adamlar slotlarda cayır cayır macro açmış!!!
    Savage Ape slotları 80 lvl itemli char diye mi ban atmıyorsunuz!!!
    kardeşim oyunda Genie ile kasıp para yapmaya çalışıyoruz. siz hapise yolluyorsunuz!! giden premiuma mı yanalım giden gb'lere mi yoksa emeğe mi ?
    haksız yargsız iş yapıyorsunuz.!! emeğim hakkım haram olsun sizin gibi GM'lere. Allah cezanızı versin yeter artık!!
    Nick Listesi yapıp macrocuları veririm. ama video istersiniz!!
    atarız izlemezsiniz!!!
    allah kahretsin sizi!!
    Burada işini yapan insanlara hakaret ederek ahlaki yoksunluğunu belli etmene gerek yok. Herhangi bir sorunun varsa şikayetini bilet sistemi üzerinden yapman gerekiyor. Forum üzerinden bu tarz destekler sağlanmadığı için gereksiz çaba sarf etme. Aynı zamanda bu şekilde konuşmaya devam edersen forum hesabının da kapatılması muhtemel. İyi forumlar.

Junior Member
    Merhabalar knight online ailesi öncelikle herkese iyi çalışmalar diliyorum hesabim sirius 4 te eslantta harpy görevini yaparken 3rd party program yüzünden blocked yedi dc preli ve pus u aktif kullandigim bir hesapta ticket dahi attim emellerimize yazık verdiğimiz paralarımıza yazık hesabim ile ilgili herhangi bir illegal program kullanmadim masaüstünü de inceleyebilirsiniz knight online ailesinin bir ferdi olarak mağdur durumdayım ks olayı çok olduğu için farm yapan userler tehdit maksatlı şikayette dahi bulunuyorlar gerekirse hesabımın zindana atılmasına dahi raziyim bu konuda yardımcı olmanızı talep ediyorum..Herkese iyi oyunlar ve iyi çalışmalar knight online ailesi ailesi...
    Hesab Id:Nark0z0nThePriesT

Junior Member
    Quote Originally Posted by kawaiiruna View Post
    Burada işini yapan insanlara hakaret ederek ahlaki yoksunluğunu belli etmene gerek yok. Herhangi bir sorunun varsa şikayetini bilet sistemi üzerinden yapman gerekiyor. Forum üzerinden bu tarz destekler sağlanmadığı için gereksiz çaba sarf etme. Aynı zamanda bu şekilde konuşmaya devam edersen forum hesabının da kapatılması muhtemel. İyi forumlar.
    gayet güzel konuşuyorsun güzel kardeşimde. benim burda emeğim var. 2.ci karakterim 2.cipremiumum 2.ci alışverişlerim. yeter da artık. haksız yere jail yiyorum. adamlar slotlarda macro koxp kullanarak fink atıyor. benim karakterim abyste hapis alıyor. sen olsan ne yaparsın??! 500tl üzeri param gitmiş sen gelmiş bana gaf yapıyorsun ?
    hayır ne yapmamızı istiyorlar? sürekli para mı yatıralım ? yada bizde mi macro açıp takılalım oyunun ahlakını bozalım ?