Results 1 to 2 of 2

Biz bu serverda nasıl oynayalım?

Vegadayım. Gittim dc premi çektim, pus'umu çektim. Farm yaptım, az biraz elime itemimi, old takılarımı tamamladım. Server kalabalık olduğu için kolay olmadı bu. Oyuna giriyorum. Bi slota gidiyorum farm yapmaya, adam ks'ye geliyor. Macroyla slot almaya calısıyor. Alamazsa mob çekiyor. Yapma diyorum dinlemiyor, etme diyorum dinlemiyor. Sinirlenip küfür edince "ksc aldım şikayet edicem" diyor dalga geçer gibi. Başka yere geçiyorum. Adam alenen koxpla slota çöküyor. Dostum yapma bak şikayet edicem video alıyorum diyorum, umrunda dahi değil. Discord'ta bir tane yardımcı olan Allahın kulu yok. Yönetici görüp yazıyorum o da cevap vermiyor. Her bi macro+koxp kullananı şikayet etmeye kalkarsam her gün 1-1,5 saatimi buna ayırmam gerek. Şimdi sevgili yöneticiler bana siz söyleyin. Ben bu oyunu nasıl oynayacağım? Benim de macro ya da koxp kullanıp bütün gün pm-trade block gezmem lazım o zaman bu mudur çözüm? İnsanları buraya yönlendirmeyin. Yıllardır oynuyoruz bu oyunu. Oyunu temizlemek için sizden daha çok uğraş veriyoruz. Lütfen siz de biraz çaba gösterin. Çok fazla müsaama gösteriyorsunuz macroya ama burnumuzdan geliyor artık. Adama şikayet edicem diyorum, adam nasılsa en fazla hapse atarlar mantığıyla umursamıyor. Daha bu sabah sırf uyuzluk olsun diye 1 saat boyunca adam bana farm yaptırmayıp slota troll captain çekip durdu. Kendisi de farm yapmadı üstelik. Sadece amacı bana farm yaptırmamak. Sebep? Sebebi yok. Lütfen, bakın sizden bir oyuncu olarak ricam. Biraz slot gezin. Günde 10 tane adam banlamakla olmuyor işte. Adam 10 dakika sonra yeni hesap ile giriyor oyuna.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Öncelikle Discord üzerinden mesajlara dönüş yapmaya çalışıyoruz ama çok fazla mesaj geliyor ve bazen yetişemiyoruz. CR'ye video ile bildirim yapabilirsiniz slota mob çeken kişiler özellikle yeni sunucuda hesap açıp gelemez çünkü her hesap için yeni hat + yeni telefon istemektedir. ilk suçun cezasıda 7gün ban + hapis'tir hile bildirimi isterseniz yapmayabilirsiniz bu tamamen sizin insifiyatinizde olan bir şeydir.

Tags for this Thread