Results 1 to 5 of 5

Adalet Herkese Lazım! Adamına Göre Muamele Helal Ntt

Cevap verme şansı bile tanınmadan kapatılan konumuzuzun içeriği şu şekildeydi ;

Olaylar dizisinin başını hiç anlatmayacağım zira oyun yöneticilerinin komikliklerine bir yenisine benim de bir ekleme yapmama gerek yok. Direkt sonuca gelecek olursam arkadaşımın hesabını hesap paylaşımı nedeniyle erişime kapadınız. https://hizliresim.com/qdn2VV

Bu durum bir yana dursun bir twitch yayınında DomanicoWaccoo adlı twitch yayıncısı hesabını bir arkadaşıyla paylaştığını ve de hesapta tbl kullanıldığını açık açık itiraf etmesine rağmen ona hiçbir yaptırımda bulunmuyorsunuz. https://clips.twitch.tv/DiligentRele...igerTBTacoLeft

Peki ben size soruyorum hani siz hiçbir kimseye ayrım yapmaksızın aynı politikaları uyguluyordunuz. Nerede sizin adaletiniz? Bir tarafta öncesinde hesap paylaşımından ceza almayıp attığı tickettan sonra cevap vermeyip hesaba erişimi engellenip ticket atma hakkı bile elinden alınan bir kullanıcı varken diğer tarafta her şeyi açık açık itiraf edip hiçbir yaptırımla karşılaşmayan ÜNLÜ BİR YAYINCI var. Ayrımcılığın tanımını ben yanlış öğrenmişim. Sanırım yapılan ayrımın nedenini ben anladım. Özür dilerim Ntt!!!

CluTAAH'ın cevabı ;
    https://hizliresim.com/ZXR1mz

Bizim Cevabımız ;
    https://hizliresim.com/RrR62o

Buyrun CluTaah Bey yeterli mi bu detay acaba? Amacım NttGame çalışanlarını ve şirketini mi kötülemekmiş yoksa adalet mi aramak? İnsanlara savunma hakkı bile vermeden konunun kapatılmasından cevap gayet güzel anlaşılıyor. Merak ettim paylaştığım resimdeki yazının türkçe meali nedir acaba? Ben çözemedim de genelde fesat bir kişi olduğum için böyle şeylere kafam basmıyor siz açıklayın lütfen. Şu an haksızken haklı duruma geldim değil mi? Keşke her yapılan eleştiride önyargılı davranıp konuyu başka yerlere çekmeden kullanıcılarınızı anlamaya çalışıp onlara cevap verseniz,ilgilenseniz,herhangi bir yaptırım uyguladığınızda bunu kanıtlarıyla sunsanız da gerçekten bir araştırma sonunda yaptırım uygulandığına herkes kanaat getirebilse. Ben kimseye hakaret etmedim, çamur atmadım yapmam da fakat ilgi,vicdan ve adalet bekliyorum sadece bu oyunun bir kullanısı olarak.

İyi Günler.
    Last edited by Trabzonspr; 03-01-2019 at 11:48 AM.

Junior Member
    resimler gozukmuyor

Senior Member
    Hesap paylaşımından kapatılmış yani demekki sen bu account'u satın almışsın doğru mudur? Adamlar zaten bunun açıklamasını yaptı account satmak yasak diye.
    Ama yetkili arkadaşın söylediğine göre tpt'den ban yemiş olman gerekir KSC'de hesap paylaşımı diyor, burada bir çelişki var.

Quote Originally Posted by Lorien07039 View Post
    Hesap paylaşımından kapatılmış yani demekki sen bu account'u satın almışsın doğru mudur? Adamlar zaten bunun açıklamasını yaptı account satmak yasak diye.
    Ama yetkili arkadaşın söylediğine göre tpt'den ban yemiş olman gerekir KSC'de hesap paylaşımı diyor, burada bir çelişki var.
    Hayır hiçbir satın alma kesinlikle yok arkadaşımızla beraber oyun da mı oynayamayacağız ki zaten ben hesabı açın gibi söylemde bulunmadım derdim o değil ama gerçi GM'mimiz hesap paylaşımından ban atılmadığını söylüyor benim de kafam karıştı açıkçası anlamakta zorluk çekiyorum. Benim derdim bi uygulama yapılıyorsa herkese aynısının uygulanması. Adalet istiyorum sadece .
    Last edited by Trabzonspr; 03-01-2019 at 11:59 AM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Bahsi geçen hesabınız illegal program kullanımından dolayı kapatılmış olup, tekrar aktif hale getirilmeyecektir.

Kapatılan, ceza alan hesaplarınız ile ilgili bilgi alabileceğiniz tek yer destek ekibidir. Destek biletleri dışında forum ya da discord üzerinden hesaplarınız ve aldığınız cezalar ile ilgili bilgi alma şansınız bulunmamakta.

İleri ki süreçte temiz bir oyun oynamanız dileğiyle.

Tags for this Thread