Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    %70 yazan benim, ama MAVİ KUTU ALANLARIN %70'i arada Dünya kadar fark var. Birde paragraf açmışsın buna.

Çözüm önerisi de verdim, baya güzel hatta bence tüm bunları döver. Etkinlikler hesapta harcanan KC miktarına göre aktif hale gelsinler.

Örnek olarak;
    1000KC harcama da BDW - aktif
    2000KC harcama da FT - Aktif
    3000KC harcama da Chaos - Aktif
    4000KC harcama da JR - Aktif

Aaa bak ne güzel de mi. Ama bir daha yazıyorum ve büyük yazıyorum.

"biz beceremiyoruz kapatılsın" SAÇMALIKTAN İBARETTİR. Biz beceriyoruz çünkü. Örneği de yorumlarda bahsi geçen youtube videosunda mevcut. Makro falanda yok baya 81-42 . Daha iyi skorlarımda oluyor bu arada.
    Okumamışsın, valla okumuyorsunuz ya cidden sıkıntı bu. Alıntı yaptığını bir daha oku kardeşim, hatta 2 kere oku.

Önerilerin hepsine açığım ama benim yazdığımın üstüne hala kırmızılı cümleyi kuruyorsan, istersen bilbordlara yazdır farketmez. Dediğim gibi lütfen bir daha oku.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-01-2019 at 06:28 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    chaos etkinligi komple oyundan kaldirilmali. koxper yuvasina donen bir etkinligin hala oyunda var olmasi dahi sacmalik.
    illegalle mucadele etmeyene calisan bir nttgame ve illegal etkinligine karsi hicbirsey yapmayan mgame...

Senior Member
    her kaosda mavi alan biri olarak yazıyorum koxperlerin en büyük etkinligi kaos ve draki kulesidir.Bu cocugu fazla iplemeyin hayatını kaosa adamış kalkması halinde depresyona giricek biridir.Onca mavi kutu kazanmasına ragmen yamuk md ile yıllarca oynamış bir arkadaştır.Kaosda cok fazla miktarda koxper bulunmaktadır umarım bir degişiklige gidilir eventle ilgili.

Senior Member
    Chaosa ben de girmiyorum çok geriliyorum stres oluyorum. 10k skilini alıyorum. Birine vuracakken benim karakter elini kaldırıp indiresiye adam bana bütün skillerini boşaltıp 10k hasar verebiliyor 2 saniye sürmüyor. Böyle bir kombo şekli yok. Makronun kitabını yazmışlar chaosçular 20 tane chaos amblemi biriktirmek için giriyorum sadece bu yüzden.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Odenia4545 View Post
    Chaosa ben de girmiyorum çok geriliyorum stres oluyorum. 10k skilini alıyorum. Birine vuracakken benim karakter elini kaldırıp indiresiye adam bana bütün skillerini boşaltıp 10k hasar verebiliyor 2 saniye sürmüyor. Böyle bir kombo şekli yok. Makronun kitabını yazmışlar chaosçular 20 tane chaos amblemi biriktirmek için giriyorum sadece bu yüzden.
    Chaosda makro kullanan herhangi biri ilk 4 e giremez

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    her kaosda mavi alan biri olarak yazıyorum koxperlerin en büyük etkinligi kaos ve draki kulesidir.Bu cocugu fazla iplemeyin hayatını kaosa adamış kalkması halinde depresyona giricek biridir.Onca mavi kutu kazanmasına ragmen yamuk md ile yıllarca oynamış bir arkadaştır.Kaosda cok fazla miktarda koxper bulunmaktadır umarım bir degişiklige gidilir eventle ilgili.
    yoo olympia ya gelde char göstereyim sana yamuk bow mu :d

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    chaos etkinligi komple oyundan kaldirilmali. koxper yuvasina donen bir etkinligin hala oyunda var olmasi dahi sacmalik.
    illegalle mucadele etmeyene calisan bir nttgame ve illegal etkinligine karsi hicbirsey yapmayan mgame...
    biz neden göremiyoruz bu koxperları? vega 4 ve 1 de giriyorum genellikle en son koxperi 3 gün önce gördüm o da 7.bitirdi koxperlar kolsuz arkadaşlar artık özeleştiri yapın chaos koxper filan hikaye önemli olan timing,target select,animation cancel siz bahane arıyorsunuz bahaneee

Banned
    konuyu açan arkadaş ağır saçmalamış ben siriusta oynuyorum ve her chaos başlamadan önce shouttan şu anonsu yapıyorum
    ( arkadaşlar video açık yayındayım k0xp açarsanız canınız yanar benden söylemesi isteyen açsın ) bu anonsu yaptıktan sonra ilk 10 dakikada hiç k0xp olmuyor ve sıralamada 1. yim en yakın rakibime 4-5 kill farkla öndeyken 10. dakikadan sonra bakıyorlarki anonsu yapan arkadaş 1. sırada başlıyorlar k0xpu kullanmaya 5e 6 ya kadar düşüyorum ondan sonra yeni serverlar açılmadan önce oturmuş serverlarda hep 1. olurken k0xpun olduğu serverda 6. 7. liği zor yakalıyorsam bu benim kolsuzluğum değil oyundaki k0xperlerden dolayıdır hiçkimse burda k0xperlerden daha pro olmak zorunda değil ben k0xperlere karşı kendimi geliştirmek zorunda değilim bu oyun k0xpu engellemek zorunda bleğine güvenen girsin k0xpuna güvenen değil hade eyw

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Konu sahibi arkadaş azılı farmer, oyundan gelir elde etmeyi birincil hedef olarak gördüğü için tıklım tıklım koxper dolu olan Chaoslara isyanı insanları ''beceriksizlikle'' suçlayarak aşmayı planlıyor ki oradan gelen geliri kesilmesin.

Aylar önce bomboş Olympia için forumda insanlar birleşim isterken bu arkadaş '' ne gerek var yahu adım atacak yer yok diye '' debeleniyordu. Derdi belliydi şayet birleşim olursa rahatça yapıp sattığı farmlara ulaşımı eskisi kadar kolay olmayacaktı.

İstersen her chaos 150 skorun olsun chaosdaki koxperlar bu oyundan zevk almaya çalışan herkesi istisnasız olarak rahatsız ediyor.

Ha seni etmiyorsa tam da yukarıdaki paragrafta bahsettiğim durumdan dolayıdır.
    ++++ Ağzına sağlık güzel deşifre
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !