Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

Forumdaki Chaos etkinliğine olan isyan hakkında

Bu üzgünüm ama zırlayan kişiler karşısındaki legal adamı bile illegal sanıyorlar daha animation cancel yapmayı bilmeyip,chaosta masterı yanan kişiye değilde ilk Z ye gelen kişiye dalan tipler umarım bu tipleri dikkate alıp etkinliği kapatmak gibi bir saçmalık yapmazsanız yüz yılın saçmalığı olur chaosda maksimum 1 koxper geliyor o da kolsuz zar zor ilk 4 e giriyor bu isyanlar boşuna bu isyan eden arkadaşlar sadece ''KÖTÜ OYUNCULAR''.. üzgünüm birazdan linç yiyeceğim ama gerçekler acıdır.

Banned
    Arkadaşa tam destek veriyorum. Youtube'a "Bir chaos canavari" yazarak legal bir oyuncunun yapabileceklerini görebilirsiniz.

Bende her zaman ilk 3 de olan bir oyuncuyum.Ama durumun söyledigin gibi olmadığını düşünüyorum.Aşırı derecede makro veya pedal kullanan insanlar var.Ayrıca bazı hile kullananlar var ki belli etmeden kullanıyorlar bariz anlaşılıyor.Dolayısıyla ben de mavi kutu almama rağmen bu duruma katılıyorsam senin yazdıkların tamamiyle bencilce.

Senior Member
    haklısın kaosta oldukça ıyıyım ve her kaos cıkısı kosper diye küfür yiyoruz artık 1. olmamaya çalışıyorum , içeride tamda bahsi geçen üzere bir kosper denk geldı ve birazdan reportluyo olucam umarım kaosu beceremeyenler yüzünden etkınlık kalkmaz sevdıgım bır etkınlık ama report etmesı kolay olması açısından nıcklerın savaş alanında görunmesı ama rankta bıtıse kadar görunmemesı taraftarıyım ve iyi bır tarama sistemı gerekiyor diezde bile ıllegal adamlar görüyorum bu aralar

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Arkadaşa tam destek veriyorum. Youtube'a "Bir chaos canavari" yazarak legal bir oyuncunun yapabileceklerini görebilirsiniz.
    İlk çıkan video size aitse bahsettiğim şey direk videonun başında''animation cancel'' bunu yapmayı bilmiyorlar bunu yapanları koxper sanıyorlar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    1 k0xp derken? Paşam ben son 10 gündür chaos kazanamıyorum. Ondan öncesindede hiç kaybetmemiştim bu nasıl bir tezatlık bilemedim. Hayır kolum filanda iptal olmadı yani kullanıyorum hala aynılarını..

Senior Member
    Şimdi chaos dan çıktım geçen hafta reportladığım adam halen sirius da k0xpla chaosa giriyor ve bu gm ler ne yapıyor çok merak ediyorum ben.Oynamayı bilmeyenlere gelince bende her chaos dan sonra küfür yiyorum sıkıntı degil onlar ağlamaya devam etsin !!! kendilerini geliştirmek yerine

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Katılıyorum bende yıllardır kaos oynuyorum pc kötü olmasına rağmen kaybedince gidip kazanan adama pm atıp sen şusun sen busun demiyorum kesinlikle bazen tamamen şans işi bazen bi kitleniyorsun novaydı killingdi ne kadar iyide olsan alamıyosun bu kaos adından belli kardeşim herşeyi göze alacaksın burda. Kaosdaki sıkıntılar Lr novasının dc attırması Çar bi anda dc olması felan benim için bunlar sıkıntı.Legallerin en büyük derdi bunlar kxpere bile alıştık artık adam açıyo kxpu kutu alamayo bile ertesi günde ban yiyo.

Junior Member
    Chaosta olup koxper ile 4 olan kişi yada 1 ci olmasının ne onemı var.Adam illagel 1 cisi duvardan geçme vs canı azalınca duvar içine cekılme vs vs. He 1 olan legal oyuncuları tebrık ederım .Ama macro açıp 1 olanlar maalesef cok ovunmesin .Chaos kxper ve macro yaska ama cozum yok maalesef. 1 DE 3 parti aracı ile ban yiyen insanlar çok geçmiş yıllarda benımde başıma gelmişti. Kxp kullanmadıgım halde partide kişiden kaynaklı yemıştım. Bu oyunda oyuncu oyuncunun koxper olup olmamasına dıkkat etmek zorunda degıl şahşi gorusurum.. İllegal bir girişi oyuna girerken önleseniz keşke legal oyuncularda magdur olmayacak .Umarım birgun çözüm bulursunuz

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Konu sahibi arkadaş azılı farmer, oyundan gelir elde etmeyi birincil hedef olarak gördüğü için tıklım tıklım koxper dolu olan Chaoslara isyanı insanları ''beceriksizlikle'' suçlayarak aşmayı planlıyor ki oradan gelen geliri kesilmesin.

Aylar önce bomboş Olympia için forumda insanlar birleşim isterken bu arkadaş '' ne gerek var yahu adım atacak yer yok diye '' debeleniyordu. Derdi belliydi şayet birleşim olursa rahatça yapıp sattığı farmlara ulaşımı eskisi kadar kolay olmayacaktı.

İstersen her chaos 150 skorun olsun chaosdaki koxperlar bu oyundan zevk almaya çalışan herkesi istisnasız olarak rahatsız ediyor.

Ha seni etmiyorsa tam da yukarıdaki paragrafta bahsettiğim durumdan dolayıdır.