Results 1 to 10 of 10

Exclamation Görünmeyen Ticket hakkında (Yetkili Gm ilgilenirse lütfen)

Ayın 18.de hesabım çalındı tam 10 gün oldu sürekli ticket atıyorum ilk başta attığım ticketler yanlış olsa da moderatör alonso ve gamesdepot un yardımıyla doğru ticket attım. Bu hack yiyen biletlerim görünmüyor alonso ve depotun bu konuyla ilgili bilgiside var 10 gün oldu acaba merak ediyorum karakterimi geri almam oyuna başlamam kaç gün daha sürecek merak içerisindeyim bu süreci hızlandırmak için elimden geleni yapıyorum fakat 3 kişi dışında muhattab bulamıyorum anlıyorum siz de insansınız ama bizde oynamayı bekleyen sabırsız insanlarız bu süreci biraz daha hızlandırsanız siz de biz de mağdur olmasak sayın destek ekibi umarım açtığım bu olayla ilgili son konu olur lütfen işi çözelim artık.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Aksi söylenmediği sürece yeni bilet açman ve ya tickete cevap atman senin cevap alma süreni uzatabilir. Bazen güvenlikten dolayı ticketler gizlenebiliyormuş diye duydum. Ya da başka bir yere aktarılınca
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Durumla ilgili daha öncede sizinle iletişim kurmuştuk. Maalesef bilet geri dönüşünün hızlanması için GM ekibi tarafından yapılabilecek herhangi bir işlem bulunmuyor. Şu an kontrol ettiğim zaman, tarafınıza görünmeyen bilet gibi durumlar oluştuğunu görmekteyim. Herhangi yaşanan bu sorunu mod arkadaşlarımızın yardımıyla çözmüş durumdasınız.

Tarafınızca görülmese dahi, birden fazla hesap hacker kişiler tarafından çalınmakta ve bu kişilerin tamamı destek sistemine bilet gönderimi yapmakta. İlgili kategori üzerinden yapılan incelemeler biraz daha detaylı olması ve belli bir yoğunluk olması sebebiyle geri dönüş duruma göre geç olabilir. Bu sebeple lütfen biletinizi güncellemeden, beklemede kalmaya özen gösteriniz.

Bilette yazdığınız duruma gelecek olursa eğer evet resmi makamlar bize ilgili talepleri gönderdiği zaman, talep edilen bilgilerin tamamı çalan kişilerin yakalanması adına paylaşılmaktadır. Bu durumla ilgili herhangi bir merakınız ya da aklınıza takılan bir şey olmasın.

İyi günler dilerim.
    Last edited by CluTaah; 02-28-2019 at 03:53 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Peki Clu bu biletimde daha önce gönderdiğim bilet gibi görünmezse işlem hep başa mı saracak daha önce attığım ticketler de görünmüyor mesela siz görebiliyormusunuz bilmiyorum ama şuan sadece bugünkü bana ulaştığınız ve benim attığım ticketler görünüyor diğer ticketlerimin hiçbirisi görünmüyor. olası bi görünmeyen tickette yine ben yeniden aynı bilgileri mi yazacağım ?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MMaDManiaCC View Post
    Peki Clu bu biletimde daha önce gönderdiğim bilet gibi görünmezse işlem hep başa mı saracak daha önce attığım ticketler de görünmüyor mesela siz görebiliyormusunuz bilmiyorum ama şuan sadece bugünkü bana ulaştığınız ve benim attığım ticketler görünüyor diğer ticketlerimin hiçbirisi görünmüyor. olası bi görünmeyen tickette yine ben yeniden aynı bilgileri mi yazacağım ?
    Atmış olduğunuz biletler bizim sistem üzerinde gözükmekte, sorundan dolayı sadece kullanıcı görememekte. Şu an yeni biletiniz üzerinden sorunsuz olarak konuşmaya devam edebilirsiniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

anladım Clu teşekkür ederim. çöz ama artık şu bizim işi uğraştırma lütfen

merak ettiğim daha doğrusu şimdi aklıma gelen birşeyi daha sormak istiyorum clu madem benim ticketlerimi görüyorsunuz neden benden bugün birdaha ticket atmamı istediniz reis

@CluTaah burdamısın

@CluTaah burdamısın

@CluTaah burdamısın