Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: pazar tutma

Post pazar tutma

Vega 3 te adlı şahıs sürekli pazar çarımın tezgahını tutmaktadır bu arkadaş hakkında gerekli işlemlerin yapılmaısnı rica ediyorum.

Aldığım kscler aşağıdaki linklerdedir.
    Last edited by Death_Stroke; 02-28-2019 at 06:46 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bunları burada paylaşmanız yasak. Muhtemelen birazdan ksc'ler silinecektir.
    Bu konuyu English Comunity > General > Cheat Reports kısmına açmanız gerekiyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

tamamdır teşekkur ederım bılmıyordm sagolun

Cr den bu şekilde paylaş gerekli ceza verilir.

Pazar tutma ban sebebi mi bilmiyorum ama ban veya hapis cezası olmamalı. Adam uğraşıp pazar kuruyor 5-6 saat bilgisayarlarını açık bırakıyor geliyor hiç bir şey alamamış yada satamamış sebebi yanındakinin 10k farklı fiyata kurması. Yanındaki aynı fiyata koyduğu sürece kimsenin pazar tutacağını sanmıyorum.

Senior Member
    benimde pazarimi tutuyorlar kurianlar

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Pazar tutmak ban sebebidir. Kanıtları crye atarsan ceza alacaktır

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by jealeusy0 View Post
    Pazar tutma ban sebebi mi bilmiyorum ama ban veya hapis cezası olmamalı. Adam uğraşıp pazar kuruyor 5-6 saat bilgisayarlarını açık bırakıyor geliyor hiç bir şey alamamış yada satamamış sebebi yanındakinin 10k farklı fiyata kurması. Yanındaki aynı fiyata koyduğu sürece kimsenin pazar tutacağını sanmıyorum.
    Zenginim 10k fazladan alıyorum ya da 10k düşük fiyata satıyorum kime ne ? Bi item almak için pazarcı denilen kesimden izin mi almak gerekiyor ?

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Zenginim 10k fazladan alıyorum ya da 10k düşük fiyata satıyorum kime ne ? Bi item almak için pazarcı denilen kesimden izin mi almak gerekiyor ?
    Bu bir kural değil karakter meselesidir tabi ki istediğin fiyattan alırsın satarsın. Adam gece 10m den pazara silver gem kurduysa ben gidip 9.900 e kurup adamın sabaha kadar boşa beklemiş olmasını sağlamam bu benim şahsi fikrim.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by jealeusy0 View Post
    Bu bir kural değil karakter meselesidir tabi ki istediğin fiyattan alırsın satarsın. Adam gece 10m den pazara silver gem kurduysa ben gidip 9.900 e kurup adamın sabaha kadar boşa beklemiş olmasını sağlamam bu benim şahsi fikrim.
    Karakter mi ? Kardeşim benim alacağm itemi pahalıya alıp gitmem niye karakter meselesi olsun ? Bunu karaktere bağlamak nasıl bi kişilik bozukluğudur onu da çözemedim. İstediğim fiyattan alır istediğim fiyattan satarım. Bunun hesabını da 3 5 tane vasıfsız pazar charına verecek değilim. Madem ucuza satılması hoşunuza gitmiyor çekersin itemi sen satarsın ya da 10k fazlasına alınması hoşuna gitmiyor gider adamın pazarına itemi atar sabaha kadar sen istediğin fiyattan alırsın. Milletin oyununu engellemek gibi bi lüksün yok senin neymiş efendim yanına 10k düşük koyulunca pazar tutmanın neden cezası oluyormuş. Oldu canım işimize gelmeyen her durumu böyle halledelim. Adamın lvl i fazla kutu alamıyoruz hemen koxp alalım da adamdan kutu alalım. Slota çökemedik mob çekelim adamları öldürelim. Ondan sonra da suçu onlara atalım senin yaptığın gibi diyelim ki: "lvl-itemi fazla kutu alamıyordum koxp kullandım suçlu olan o ya da slota çökemedim mob çekip öldürdüm afk kalmasaydı suçlu olan o bana ceza verilmesi mantıksız"

Tags for this Thread