Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 201 to 210 of 210
    Junior Member
    Sonuna kadar bu oyunun oyun değil kara koyun oyun olduğunu sonuna ispatlicam araştırılsın yeter be kendin çiz kendin oyna milleti nasıl gaz gibi avlicanin hesabını yapıyor hiç birşey karşılıksız olamaz burda karşılık veriliyormu oyuncu veriyor karşılık nedir o kis onu kaldır 3 maymun oynuyorsunuz herhalde sustukca millet tepesine çıkıyorsunuz yeterr artık kardeşim çok ileri gittiniz

Junior Member
    19 kişiye ulaştık şuan herkes şikayetçi bu durumdan oyuncusunun kazanmasını kisitlamis kendi kazancını 3 katina çıkarmış tabi oyuncu GB kasarsa çabuk gelişir serverler kazancınız azalır heygidi yavrum heeyy topluluk fazlalık şuan yaptığınız haksızlığa karşı

Junior Member
    farmcılar oyunu bırakmaya başladı serverler yavaş yavaş boşalıyor

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Güncelleme notları dışında yer alan yaratıkların drop oranlarıyla ilgili bir değişiklik olmamıştır. Şansa dayalı bir sistemde baz alacağınız veri ne yazık ki pek sağlıklı değildir.
    knka krowaz haritasındaki yaratıkları kesince kutu atmıyor bilginiz varmı bilmiyorum en kısa zamanda ilgilenirseniz seviniriz her serverde aynı sıkntı varmı bilmiyorum ama bir rosettayı kontrol edermısınız

Member Berkantx's Avatar
    Nickname
    ✪Nympathios
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Creative
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güncelleme notuyla oyun içerisindeki drop oranlarının hicbir alakası yok.Şöyleki res öncesinde gg farmında aldıgımız drobu res sonrasında alamıyoruz..
    Knight online,hayat ofline.
    Nympathios

Eslanttaki bütün yaratiklarin drop oranlari düşürülmüş ama paylaşilmiyor. Bunu da herkes biliyor !

Junior Member
    Nickname
    Toprak
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Gelen güncellemeler oyuncular için değil bir nevi yöneticiler için gelmiş bir şey iyi ki oyunu bırakmışım adamlar diyor ki;

Her türlü pre, pus çek ama yine bizim dediğimiz olacak olay bu =)

coins girişi yok siteler günlük kaç gb çeviriyor belli değil anvil devamlı kara delik gibi çekmeye devam ediyor o zaman soruyorum şuan piyasada dönen para nerden geliyor? vergilerin nereye gittiği aşikar. geri kalan? niye ozaman ron fiyatları 1m e düşmüyor siz madem oyuna ilgi istiyorsunuz daha önce murat Yeşilyurt u banladığınız gibi banlayın alayının kasa charları gitsin bütün sitelerden gb satışını yasaklayın alayına yerleştirin banı gitsin ben kendime mytril basmak için saatlerce farm yapıp bi ihtimal jr kazanırsam ordan gelecek parayla bus alıp basıcam hadi ben bunu yaparım da gece canı gem kırmak isteyen zibidi 200tane gem toplamak için parayı nerden bulacak? bulmasın o zaman kırmasın free 2 play ken milyonlar oynuyordu belki şimdi? hitap ettiğiniz kitleye bir bakın sizin derdiniz cz yi hareketlendirmek felan değil gb yi yüksek tutup kafa clanların istediğini yapmak siz bilmiyormusunuz herkezin öyle sağlam ekibi yok herkez o kadar zaman ayıramıyor biliyorsunuz adamların vardiyali çalıştığını charlarına maaşlı eleman tuttuklarını bilmiyormusunuz? onuda biliyorsunuz o zaman gb satışını yasaklayın bütün sitelerin stok charlara banı indirin de görelim ntt niyeti neymiş şuanda son kurşunları atıyorsunuz. bu düzenlemeleri hangi beyin takımı yapıyorsa yetkileri sınırlandırılmalı.

Quote Originally Posted by zya_BeWmgMbR View Post
    coins girişi yok siteler günlük kaç gb çeviriyor belli değil anvil devamlı kara delik gibi çekmeye devam ediyor o zaman soruyorum şuan piyasada dönen para nerden geliyor? vergilerin nereye gittiği aşikar. geri kalan? niye ozaman ron fiyatları 1m e düşmüyor siz madem oyuna ilgi istiyorsunuz daha önce murat Yeşilyurt u banladığınız gibi banlayın alayının kasa charları gitsin bütün sitelerden gb satışını yasaklayın alayına yerleştirin banı gitsin ben kendime mytril basmak için saatlerce farm yapıp bi ihtimal jr kazanırsam ordan gelecek parayla bus alıp basıcam hadi ben bunu yaparım da gece canı gem kırmak isteyen zibidi 200tane gem toplamak için parayı nerden bulacak? bulmasın o zaman kırmasın free 2 play ken milyonlar oynuyordu belki şimdi? hitap ettiğiniz kitleye bir bakın sizin derdiniz cz yi hareketlendirmek felan değil gb yi yüksek tutup kafa clanların istediğini yapmak siz bilmiyormusunuz herkezin öyle sağlam ekibi yok herkez o kadar zaman ayıramıyor biliyorsunuz adamların vardiyali çalıştığını charlarına maaşlı eleman tuttuklarını bilmiyormusunuz? onuda biliyorsunuz o zaman gb satışını yasaklayın bütün sitelerin stok charlara banı indirin de görelim ntt niyeti neymiş şuanda son kurşunları atıyorsunuz. bu düzenlemeleri hangi beyin takımı yapıyorsa yetkileri sınırlandırılmalı.
    bu ne sinir kardeş altı üstü cardinal dropları gitti

Quote Originally Posted by TigeRium508 View Post
    bu ne sinir kardeş altı üstü cardinal dropları gitti
    .D ne sinir cardinal gitsin slotlar gitsin beni ilgilendirmez benim işime gelir gb nin yüksek olması ben pazar yaparım da şu yorumlara bakınca çok andaval olduğunu görmek beni sinirlendiriyor sadece.

Tags for this Thread